istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

AZİZ AKKUŞ `TAN ŞEHİT GAFFAR OKKAN’IN 21. ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ MESAJI

AZİZ AKKUŞ `TAN ŞEHİT GAFFAR OKKAN’IN 21. ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Gelişim ve Demokrasi Partisi Genel Başkan Danışmanı Diyarbakırlı Genç Girişimci İş Adamı Aziz Akkuş , Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ ın Şehit edilmesinin 21. Yıl dönümü nedeni ile bir anma mesajı yayınladı.

Akkuş, mesajında Okan’ın Türkiye’nin yetiştirdiği örnek bir değer olduğunu belirtti.

Okan’ın vatan ve millet sevdasıyla birçok başarıya imza attığını aktaran Akkuş, şunları kaydetti:
“Suikast sonucunda yaşamını yitiren Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan, başarılı meslek yaşamıyla örnek olan ülkemizin yetiştirdiği önemli bir değerdi. Vatan ve millet aşkıyla yürüttüğü mesleğinde pek çok başarıya imza atan Gaffar Okkan, görev yaptığı her yerde halkın gönlünde taht kurmuştu. Ülkemizin güvenliğini tehdit eden terör örgütlerine karşı başarılı operasyonlar yürüten Gaffar Okkan, birlik ve beraberliğimizi hedef alan hainler tarafından şehit edildi.

Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ a suikast düzenleyen karanlık güçlerin ülkemizin bütünlüğünü, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik her türlü eylemleri sonuçsuz kalacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ ı, şehit edilişinin 21. yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum.”

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir