istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

ASTOR TURİZM BAŞKAN VEKİLİ M.FATİH AS `DAN REGAİB KANDİLİ MESAJI

ASTOR TURİZM BAŞKAN VEKİLİ M.FATİH AS `DAN REGAİB KANDİLİ MESAJI

Şanlıurfa AS TOR Seyahat Turizm Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Fatih AS, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

As, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Kandiller, sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin en güzel yaşandığı, manevi dünyamızın aydınlandığı en özel günlerdendir. Yüce Allah’ın insanlara rahmet ve nimetlerini çokça ihsan ettiği, necip milletimizin “Üç Aylar” diyerek özel bir önem verdiği Recep, Şaban ve Ramazan aylarının manevi ikliminin ilk esintisi, Ramazan Ayı’nın da müjdecisi olan Regaib Kandili’ne bir kez daha kavuşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in üç ayların başlangıcı olan Recep ayına girildiğinde yaptığı: “Allah’ım Recep ve Şaban’ı bize mübarek kıl ve bizi Ramazan’a ulaştır.” (Ahmed b.Hanbel, Müsned, I,259) şeklindeki duâsı bizler için konunun ehemmiyetini kavrama açısından önemlidir.

Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesi, kardeşliğimizi daha güçlü hâle getirmesi ümidiyle hemşehrilerimin, milletimizin ve İslam dünyasının Regaib Kandili’ni tebrik ediyor; rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların ve bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir