istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

ARSA VE TARLA SATIŞLARINDA GÜVENİN ADRESİ

ARSA VE TARLA SATIŞLARINDA GÜVENİN ADRESİ

Anadolu Gayrimenkul firması, Antalya ili Döşemealtı ve Kepez ilçelerinde özellikle arsa ve tarla satışlarında adından söz ettirmeye devam ediyor.

Açıklama yok.

Firma kurucuları Sayın Yasin KİRAZLI ve Sayın Özkan ŞAKLAR, yaklaşık 2 yıl önce faliyetlerini başlatmış oldukları firmaları ile kısa zamanda bölge halkının ve yatırımcıların güvenli adresi haline geldiler.

Açıklama yok.

Kuruculardan Sayın Yasin KİRAZLI,
vatandaşlarımızın birikimlerini riske atmadan
gayrimenkul alabilmeleri için Sayın Özkan ŞAKLAR ile yaklaşık 2 yıl önce bu kararı aldıklarını ve geçen 2 yılda birçok vatandaşımızı sorunsuz bir şekilde gayrimenkul sahibi yaptıklarını dile getirdi.

Açıklama yok.

Antalya Şehir merkezinde Gayrimenkul partneri olarak Türkiye’nin saygın firmalarından ATO YATIRIM AŞ ile birlikte hareket ederek ilerleyen süreçte sadece Döşemealtı ve Kepez ilçelerinin dışında Antalya’nın diğer 17 ilçesinde de adından söz ettirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Açıklama yok.

Kurucu ortağı Sayın Özkan ŞAKLAR ile yaptığımız söyleyişte ise her kim gayrimenkul alıyorsa kendilerine alıyormuş gibi titiz davrandıklarını ve başarılı olmalarının sırrının bu olduğunu söyledi ve sonraki süreçte bu prensiplerini devam edeceklerini dile getirdi.

OSMAN AKGÜL -ANTALYA

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir