istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Andrei Turchak: Koronavirüs aşısı tüm Rusya vatandaşları için ücretsizdi, şimdi ve olacak

Andrei Turchak: Koronavirüs aşısı tüm Rusya vatandaşları için ücretsizdi, şimdi ve olacak

Andrei Turchak: Koronavirüs aşısı tüm Rusya vatandaşları için ücretsizdi, şimdi ve olacak

“Birleşik Rusya” Genel Konseyi Sekreteri, bunun bir salgında herkesin hayatını ve sağlığını kurtarmak için gerçek bir fırsat olduğunu vurguladı.

Andrey Turchak , Partimiz Devlet Duması Milletvekili Maksim İvanov da dahil olmak üzere kamu makamlarının temsilcilerinin aşıların ücretli hale getirilmesi planlarıyla ilgili açıklamalarının kabul edilemez ve zararlı olduğunu söyledi .

“Partimiz, insanları koronavirüsten kurtarmak ve korumak için aşılama ihtiyacını, sürü bağışıklığının geliştirilmesini sürekli olarak savundu. Hem Hükümet hem de Sağlık Bakanlığı ile günlük temas halindeyiz. Aşı ücretlerinin getirilmesine yönelik bir plan bulunmamaktadır. Ayrıca aşının ulaşılabilirliğini ve vatandaşlara kolaylığını artırmak için sistemli çalışmalar yapılıyor” dedi.

Andrei Turchak, “Özellikle Devlet Duması milletvekili gibi sorumlu kamu görevlerinde sözlerinizin yanıtını vermelisiniz” dedi.

Birleşik Rusya’nın önerisi üzerine, halka açık yerlerde tıbbi sertifikalarla ilgili tasarının değerlendirilmesinin ertelendiğini hatırlayın. Karar, Hükümet tarafından parti ile birlikte alındı. Andrei Turchak’ın dediği gibi, omikron koronavirüs türünün yayılması bağlamında, tüm çabalar asıl göreve odaklanmalıdır – insanlara, özellikle emeklilere, yalnız yaşayanlara ve çok çocuklu ailelere yardım etmek.

kaynak:https://er.ru/activity/news/andrej-turchak-vakcinaciya-ot-koronavirusa-byla-est-i-budet-besplatnoj-i-dostupnoj-dlya-vseh-grazhdan-rossii

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir