istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

ALİ SÖKMEN ‘DEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

ALİ SÖKMEN ‘DEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Ak Parti İstanbul 27.Dönem Milletvekili A. Adayı Ali Sökmen, “24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Sökmen mesajında, “Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün rehberliğinde araştıran, sorgulayan ve Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkan nesiller yetiştiren tüm öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.

Mesajında öğretmenlerin geleceğimiz olan gençlerin doğru bir şekilde yetiştirilmesindeki en önemli etken olduklarını ifade eden Sökmen, öğretmenliğin ömür boyu öğrenen ve öğreten çok önemli bir meslek olduğunu belirtti.

Sökmen mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Öğretmenlerimizin en önemli hedefi, bilgili, kendine güvenen ve araştıran bireyler yetiştirmektir. Biliyoruz ki yarınlarımızın mimarı öğretmenlerimizin yetiştirdiği gençlerimiz olacaktır. Hepimizin çocuklarını, geleceğimizi emanet ettiği öğretmenlerin sorumlulukları çok büyüktür. Aydınlık yarınların temeli eğitim, eğitimin temeli de öğretmenlerimizdir.

Bu duygularla başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü şükran, minnet ve saygıyla anıyor, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum”

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir