istanbul masöz olipsbet betadonis giriş vbet betandyou

Akhisar Basket’in arkasında yine Alhatoğlu var

Akhisar Basket’in arkasında yine Alhatoğlu var

Zeytin ve zeytinyağı sektörünün önde gelen üretici firmalarından Alhatoğlu, Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Akhisar Belediyesi Basketbol Kulübü’ne bu yılda destek verdi.

2020-2021 sezonu öncesinde transferlerini sürdüren Akhisar Belediyesi Basketbol Kulübü, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da arkasında “Alhatoğlu” desteğiyle potada şampiyonluğu kovalayacak. Geçen yıl süper lige çok yaklaşmışken ligin iptali şokunu atlatan yeşil siyah ekip, bu sezon ligin başa güreşen takımları arasında olacak.

İmzalar atıldı

Sponsorluk anlaşması Alhatoğlu Zeytinyağları ortakları Mustafa ve Alper Alhat kardeşler ile Akhisar Belediyesi Basketbol Kulübü Başkanı Alper Ayan arasında imzalandı. Öncelikli hedeflerinin Akhisar’a basketbolu sevdirmek ve gençleri basketbola teşvik etmek olduğunu söyleyen Ayan, “Akhisar, ekonomisiyle güçlü olduğu kadar spor şehri olarak da damga vurdu. Altyapımızdan oyuncular yetiştirirken transferlerimizle de bu yıl iddialı olduğumuzu ortaya koyuyoruz. Belirsiz bir süreç olmasına rağmen Alhatoğlu bizi bu yılda yalnız bırakmadı. Her zaman arkamızda olduklarını bilmek bize güç veriyor” dedi. Bu desteklerin sporcuların azim ve hırslarını artırdığına dikkat çeken Ayan “İyi ki sizin gibi sporun öneminin bilincinde olan insanlarla yollarımız kesişti. Tüm sporcularımız ve şahsım adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“En iyilerin arkasında biz varız”

Alhatoğlu Zeytinyağları Ortağı Alper Alhat ise “Akhisar Belediyesi Basketbol Kulübü’ne olan desteğimizi güçlendirerek devam ediyoruz. Akhisar halkı da basket takımı ile bütünleşti. Bu yıl, geçen sezon koyulan hedefe ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi. Mustafa Alhat da “Alhatoğlu olarak doldurduğumuz her zeytinyağının, ambalajının arka etiketinde firma logomuz yer alır. Aslında o logo, her ürünümüzün arkasında durduğumuzun da hem göstergesi hem sorumluluğumuzun taahhüdüdür. Alhatoğlu olarak sloganlarımızdan birini de bu duruma atfen en iyilerin arkasında biz varız şeklinde belirledik. Hem Akhisar Belediyesi Basketbol Kulübü’nün hem de Akhisarlı dünya şampiyonu jimnastikçimiz Ayşe Begüm Onbaşı’nın formalarında özellikle sırt reklamını tercih ettik ki sembolik olarak maddi manevi arkalarında olduğumuz belli olsun” diye konuştu.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir