istanbul masöz olipsbet betadonis giriş

Aile 9. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Devin Tam Bir Soykan Oluyor!

-arın çiftliğine gelir. İlyas, oğlunun başına gelenleri öğrendi mi? Aile 9. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Devin, tam bir Soykan oluyor.

Aile 9. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Devin Tam Bir Soykan Oluyor!

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Aile, 9. yeni kısmıyla 2 mayıs salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Aslan Eko’ya, babasına benzememeye çalıştığını, şayet babasına benzeriyse işte o vakit kıyamet kopacağını söyler. Devin, tekrar çiftliğe geri döner. Hülya’nın sandalyesini kaldırdığını görüp, o sandalyenin tekrar yerine konmasını ister. Hülya, İlyas’ın oğlunun başına gelenleri öğrenmesinden korkar. İlyas, Soykan’ların çiftliğine gelir. İlyas, oğlunun başına gelenleri öğrendi mi? Aile 9. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Devin, tam bir Soykan oluyor.

Devin Tam Bir Soykan Oluyor!

Aile 9. kısım 2. fragmanında; Hülya, Yağmur’un çiftliğe geldiğini görünce onu orada istemediğini söyleyince, karşısında Devin’i buluyor. Devin Aslan’a, İlyas’ın oğlunun öldüğünü öğrenmemesi gerektiğini cürmü avukata atılabileceğini söylüyor. Aslan Devin’in, bu türlü bir fikir içerisine girdiğini görünce ona; “Yarattığım canavara bakıyorum.” diyor. Devin, farkına varmadan Soykanlar üzere düşünmeye başladığını o vakit anlıyor.

İşte Aile 9. kısım 2. fragmanı….

AİLE 8. KISIM ÖZETİ!

Aslan ve Devin, öğrendikleri gerçekle yüzleşmeden; gelen bir telefonla kendilerini hastanede bulurlar. Yağmur’un tedavisi sürerken; ona bunu yapanın Serhat Koruzade olduğunu öğrenen Hülya ise ailesini korumak için harekete geçer. Cihan’ın Yağmur’u hastaneye götürdüğünü ve Serhat’ı gördüğünü öğrenen Hülya, ondan Aslan duymadan tüm kamera kayıtlarını yok etmesini ister.

Aslan bir haftanın sonunda Yağmur’a ziyan veren kişinin Serhat olduğunu bulur. İşler artık içinden çıkılamayacak bir hale girer. “Zulmü görmezden gelmek mazluma ihanettir.” öğretisiyle büyüyen Aslan için Serhat’a kesilecek ceza belirlidir. Lakin Devin ve Hülya, kendi doğrularıyla Aslan’ın karşısında dururlar.

Devin Aslan’dan, Serhat’ı polise teslim etmesini ister. Aslan, Serhat’la bir balıkçıda buluşur. Ona, uzun uzun karısından ve aile kavramından bahseder. Konuşmasının sonunda polisler gelir ve Aslan polislere Serhat’ı teslim eder.

Hülya ise, İbo’yla işbirliği içine girip onun yurt dışına kaçmasını sağlamaya çalışır. Tabi bunu Cihan’ın yapmasını ister. Yağmur’un moralini düzeltmek için dışarı çıktıkları bir akşamda yaşananlar, Devin ve Yağmur ortasında büyük bir yüzleşmeye sebep olurken; kendisinden bir şeyler saklandığından artık emin olan Eko ise gerçeklerin peşine düşer.

Serhat, hapishaneden kaçırılacağını düşünürken onu Cihan alır. Cihan Serhat’ı, Aslan’ın adamlarına teslim eder. Denizin ortasında kalan Serhat, pusuya düşürüldüğünü anlar. Eko, eline aldığı sopayla Serhat’ı öldüresiye döver.

Devin, Serhat’ın özgür kaldığını öğrenir. Aslan, Devin’in gösterdiği reaksiyon karşısında ona bir soru sorar. Devin ise, birinci defa bir sivri sineği öldürerek yanıtını verir.

Aile 9. Kısım 1. Fragmanı Yayında! İlyas Oğlunu Soykanların Öldürdüğünü Öğreniyor Mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir