Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

A101 3 Ekim 2019 Kataloğu

 

Yeni bir aya girdiğimiz bu dönemlerde A101’n ilk ekim kataloğu olan A101 3 Ekim 2019 kataloğunu karşılıyoruz. Fırsatlarla dolu olacağına inandığımız bu yeni katalogda her zamanki gibi diğerlerinin aynısı olacağından bir şüphemiz yok gibi. Yine teknoloji ürünlerinin ilk sayfada olduğu ve küçük diğer ürünler ile süslenmiş bir katalog karşımızda olacak. Yeni ürünler ile süslenmiş çok farklı olacak ve herkesin konuşacağı bir ürün olmasını bizde isteriz ama sanmıyoruz, her zaman olduğu gibi günlük ve dönemsel ihtiyaçların ön planda olduğu bir A101 3 Ekim 2019 kataloğu göreceğiz. Aslında biz biraz sıkıldık her katalogda televizyon görmekten, bunun yerine eskiden yaptıkları gibi diz üstü bilgisayar veya tablet türü ürünleri sunmak çok daha mantıklı ama ısrarla her hafta televizyon satışı yapmaya devam ediyorlar.

A101 3 Ekim 2019 Tarihinde Beklenen Ürünler

Beklenen ürünler arasında a101 için yapılmış olan çekmeceli veya raflı dolaplar bu katalogda gelmesini bekliyoruz. 3 Ekim a101 kataloğunda göreceğimiz bir diğer ürünlerde otomobil aksesuarı olması bekleniyor. Ekim ayının ilk kataloğu olacak olan bu broşürde A101 fırsatlarını tahmin etmek çok zor onun için oturup bekleyeceğiz.

A101 müşterileri tarafından ısrarla indirim ürünleri arasında Nehir çatal kaşık setinin gelmesini istiyorlardı, 26 Eylül kataloğunda gelen bu ürünün bir sonraki katalogda tekrar olması beklenmiyor. A101 3 Ekim 2019 katalog içersindeki ürünler müşteriler tarafından büyük bir merak ile bekleniyor.

Diğer fırsatları öğrenmek için kataloglar anasayfasını ziyaret edebilirsiniz. Geleceğini düşündüğünüz ürünleri yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

A101 3 Ekim 2019 dolap ürünleri


Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir yorum.

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Avon’dan her zevke…
Google Haberler