Yerli implant markaları düşük bütçeliler için çare oldu.

Diş teli fiyatı

Kayıp dişlerde en etkili ve uzun ömürlü tedavi yöntemi olarak bilinen implant diş kayıp dişlerin yerine yerleştirilen metal kökler ile yapılıyor ve uzun bir tedavi süreci alıyor. Çene kemiği ile metal köklerin birleşmesi için gerekli olan 3 aylık bir bekleme süresi implant tedavisinin en uzun süreçlerinden birisi. Ama yinede uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılacak olan bu dişlerin bu tedavi süresine değecek cinsten. Fiyat olarak daha önceki yıllarda bin dolar gibi fiyatlar ile tek diş implant tedavisi yapılırken artık günümüzde yerli implant markaları sayesinde 1,250 TL’den başlayan fiyatlarla klinik ve diş hekimlerine göre değişen fiyatlar ile implant tedavisi yapılabiliyor.

İmplant Diş Tedavisi

En Ucuz İmplant Markası Hangisi?

Bir implant tedavisinin fiyatını hesaplarken veya taban fiyat ve en üst fiyatları belirleyen sadece implant markası ve malzemeleri olmuyor. Tedavi olmak için gittiğiniz diş kliniğinden tutun size hizmeti veren doktora kadar bir çok etken ve özellikle yaşadığınız şehir bu fiyatları etkileyen en büyük faktörler arasında yer alıyor.

Yerli implant markaları

Eğer küçük bir şehirde düşük bütçeli bir kliniğe giderseniz muhtemelen çok daha uygun fiyatlar alabilirsiniz ama göz önünde bulundurmanız gereken en büyük soru bu klinik veya diş hekimi bu tedaviyi kaç kez yaptı ve ne kadar uzmanlığı var? Daha az implant tedavisi yapan diş klinikleri müşteri kaybetmemek için düşük fiyatlar verebilmektedir bunun için en iyi yöntem daha önce o hizmeti almış ve tedavi olmuş kişilerden öneri alabilirsiniz veya Diş kliniği sitesinde listelenen kliniklere göz atarak şehrinizde hizmet veren klinikleri inceleyebilir kliniklere gitmeden onlar hakkında bilgiler alabilir kliniklerini görebilirsiniz.

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Bülent Yondemir Kimdir…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün