Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Yerli implant markaları düşük bütçeliler için çare oldu.

Diş tedavisinde en çok kullanılan yöntemlerden birisi olan implant diş tedavisi kullanılan ithal malzemeler nedeniyle oldukça pahalı fiyatlar ile yapılmaktaydı, son yıllarda oldukça yaygınlaşan yerli implant markaları sayesinde artık düşük ve dar gelirli vatandaşlarda kolaylıkla implant tedavisi yaptırabilecek.

Yerli implant markaları düşük bütçeliler için çare oldu.

Kayıp dişlerde en etkili ve uzun ömürlü tedavi yöntemi olarak bilinen implant diş kayıp dişlerin yerine yerleştirilen metal kökler ile yapılıyor ve uzun bir tedavi süreci alıyor. Çene kemiği ile metal köklerin birleşmesi için gerekli olan 3 aylık bir bekleme süresi implant tedavisinin en uzun süreçlerinden birisi. Ama yinede uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılacak olan bu dişlerin bu tedavi süresine değecek cinsten. Fiyat olarak daha önceki yıllarda bin dolar gibi fiyatlar ile tek diş implant tedavisi yapılırken artık günümüzde yerli implant markaları sayesinde 1,250 TL’den başlayan fiyatlarla klinik ve diş hekimlerine göre değişen fiyatlar ile implant tedavisi yapılabiliyor.

İmplant Diş Tedavisi

En Ucuz İmplant Markası Hangisi?

Bir implant tedavisinin fiyatını hesaplarken veya taban fiyat ve en üst fiyatları belirleyen sadece implant markası ve malzemeleri olmuyor. Tedavi olmak için gittiğiniz diş kliniğinden tutun size hizmeti veren doktora kadar bir çok etken ve özellikle yaşadığınız şehir bu fiyatları etkileyen en büyük faktörler arasında yer alıyor.

Yerli implant markaları

Eğer küçük bir şehirde düşük bütçeli bir kliniğe giderseniz muhtemelen çok daha uygun fiyatlar alabilirsiniz ama göz önünde bulundurmanız gereken en büyük soru bu klinik veya diş hekimi bu tedaviyi kaç kez yaptı ve ne kadar uzmanlığı var? Daha az implant tedavisi yapan diş klinikleri müşteri kaybetmemek için düşük fiyatlar verebilmektedir bunun için en iyi yöntem daha önce o hizmeti almış ve tedavi olmuş kişilerden öneri alabilirsiniz veya Diş kliniği sitesinde listelenen kliniklere göz atarak şehrinizde hizmet veren klinikleri inceleyebilir kliniklere gitmeden onlar hakkında bilgiler alabilir kliniklerini görebilirsiniz.


Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Diş Teli Fiyatları | Wifi Şifre Kırma
| SSD VDS | Urfa Haber | > Tozkoparan İskender 4.bölümüyle…
Google Haberler