1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

A101 14 Kasım 2019 Kataloğu 💣 Bomba Gibi!.

Fırsatlar hiç durmadan gelmeye devam ediyor, a101 yeni kataloglarını hız kesmeden yayınlamaya devam ediyor. Fırsatları kaçırmak istemeyen müşteriler için A101 14 Kasım 2019 kataloğu yarın müşterilerine satışa başlıyor. Fırsatları takip eden ve kaçırmak istemeyen kişiler arasında sizde varsanız ürünleri kaçırmamak için bizi arada ziyaret edin ve diğer marketlerin kataloglarınıda kolaylıkla takip edin :) A101 14 Kasım 2019 Aktüel Ürünleri Fırsatlarla Dolu!. A101 14 Kasım kataloğu'nda yine diğer kataloglarda olduğu gibi en büyük ilgi teknoloji ürünlerine oluyor ve üst segment

Bim 27 Eylül 2019 Kataloğu

Bim kataloglarında bir yenisi ile karşınızdayız, öncelik içeriklerin zirveye çıkması için verdiğiniz desteklere teşekkür ederiz. Daha iyi hizmet ve karşılıklarını almak için daha çok çok çalışmaktan hiç bir zaman vazgeçmeyeceğiz. Bim 27 Eylül 2019 tarihinden itibaren marketlerde satışa sunulacak olan bim market indirim ürünlerini sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Fırsatları daha hızlı haberdar olmanız için ve indirimleri kaçırmamanız için bütün platformlarda büyük bir ağ oluşturarak devam etmekteyiz. Vakit kaybetmeden 27 Eylül Bim indirimleri arasında gelmesi beklenen ürünleri incelemeye başlayalım.

Bim 27 Eylül 2019 Fırsatları Yine Ev Hanımlarını Mutlu Edecek!.

Her zaman kadınlar kataloglarda daha fazla ilgili oldu ve isteklerini dile getirdiler, geçen haftalarda olduğu gibi bim indirim ürünleri beklentilerimizi karşılar bir şekilde geldi, indirimler her zaman olduğu gibi yine ev hanımlarını sevindiren cinste ve nevresim ev, mutfak ürünleri ağırlıklıydı. Bim 27 Eylül kataloğu içinde aynı şekilde mutfak ürünlerine ağırlık verilmesi bekleniyor. Yakın tarihli olan 24 Eylül kataloğu zaten gelecek ürünlerin habercisi gibiydi ürünlerin kalitesi ve uygun fiyatları ev hanımlarının her zaman daha çok ilgisini çekmiştir.

Bim bu hafta erkekler içinde ön planda olan ürünleri kataloğuna eklemesi bekleniyor. Özellikle otomobil severler için aksesuarlarını bu haftada getirecek, her ner kadar araç içi kamera ve yaz döneminden aracınızı korumak için aksesuarlar getiriyor olsada bunlar artık pek ilgi görmüyor onun için çok daha yeni ve farklı ürünleri Bim 27 Eylül 2019 kataloğunda görmeyi bekliyoruz. Zaten elektroniği saymıyoruz, hafıza kartı usb ve hoparlör ürünlerinin Eylül ayının son kataloğu olan bu indirim arasında göreceğiz gibi geliyor.

Daha iyisi için, sizin için çalışmaya devam ediyoruz. Kataloglarımızı incelediğiniz ve paylaştığınız için daha iyi konumlara doğru yol almaya şimdiden başladık. Alanımızın lideri olmak için daha verimli şekilde çalışmaya başlıyoruz, en iyi sonuçları almak için kaliteli hizmet verebilmek için kataloglarımızı büyük bir özenle inceliyor ve size daha açıklayıcı bir dille yaklaşmaya çalışıyoruz. Beklentimiz her katalogda olduğu gibi Bim 27 Eylül 2019 indirim ürünleri içinde aynı hassasiyeti göstererek destek olmanızdır. Sayfa altlarında bulunan butonlar size yardımcı olacaktır, yakın zamanda sosyal medya alanlarımızda yapacağımız çekilişler ile size hediyeler sunmaktan memnun olacağız.

Bim 27 Eylül 2019 Tarihinde Sizce Neler Gelecek?

Gelecek ürünleri daha önceden tahmin edebiliyoruz bunları zamanla kazandığımız tecrübelerden yola çıkarak yapıyoruz, sizde gelmesini istediğiniz düşündüğünüz ve bu katalogda bu ürün kesin olmalı dediklerinizi bizimle yorum yaparak paylaşabilirsiniz!. Diğer kullanıcılar ile yapacağınız yorumlar ve etkileşimler daha samimi ve güçlü bir ortam yaratacaktır 🙂 Çekinmeden Bim 27 Eylül 2019 hakkında yorumlarınızı yapın!.

A101 26 Eylül 2019 Kataloğu

Eylül ayının son haftasına giriyoruz ve A101 26 Eylül 2019 kataloğu bu ayın son kataloğu olarak yayınlanmaya hazırlanıyor. Yine yüzlerce ürünün paylaşılacağı ve fırsatlarla dolu indirimlerin olacağı bu katalog içerisinde ev hanımları için ürünler ve ev dekorasyon ürünlerinin ön planda tutulması bekleniyor.

A101 26 EYLÜL 2019
KATALOĞUNFA GELECEK ÜRÜNLER

Her hafta özellikle elektronik ürünleri çok sayıda getiren A101 doların bu kadar yüksek olduğu ve elektronik ürünlerin pahalı olduğu bu günlerde müşterilerine büyük fırsatlar sundu ve sunmaya devam ediyor. Yaklaşık aktüel kataloglarında kesinlikle en az bir adet televizyonu indirimleri arasında tutuyor. 26 Eylül 2019 A101 kataloğundada aynı şekilde olacağından şüphemiz yok geçen hafta üst segmen diyebileceğimiz Toshiba Full HD smart tv kataloğun en üstünde yer alıyordu. Bu hafta daha düşük segmentlerde ve fiyatı 1,500 civarında olması beklenen bir televizyon geleceğini düşünüyoruz.A101 26 Eylül kataloğu zirve ürün olarak eklenecek olsada televizyonların artık çok ilgi gördüğünü düşündüğümüzü söylemedende geçemeyeceğiz.

Diğer ürünleri arasında yer alan özellikle cep telefonları büyük oranda tercih edilmektedir, Honor’n ürünleri Türkiye genelinde oldukça fazla tercih edildi ve yeni ürünleri ile sürekli olarak devam ediyor. A101 market kataloglarındada sürekli olarak yeni ürünlerini eklemeye devam ediyor. Büyük indirimlerin habercisi olarak hizmet verdiğimiz bu günlerde bize destek olmak için kataloglara yorum yapabilir ve daha çok kişiye ulaşabilmemiz için katalogları paylaşabilirsiniz. İndirimli ürünleri kaçırmamak için aynı zamanda Aktüel sayfalarımızıda takip edebilirsiniz.

A101 26 Eylül 2019 Otomobil Aksesuarları Bekleniyor!.

Geçen haftaki günlerde genellikle kırtasiye ürünleri sunan A101’in bu kataloğunda otomobil aksesuarlarınada yer verilmesi bekleniyor. Bim aktüel ürünleri arasında çok sayıda bulunan aksesuarlardan A101’de pek göremiyoruz, bim otomobil ve erkeklerin tercih edeceği ürünlere daha önem veriyor. Sadece ev hanımlarını ön planda tutmaya başlıyoruz A101’in bu davranışları her ne kadar ev hanımlarının ilgisini çekiyor olsada erkekler için nadiren Atlas ürünleri elektrikli tornavida falan sunmanın dışında bir artısını göremiyoruz. Ama bu katalogda bir farklılık yaparak erkekler için vazgeçilmez olan otomobillere aksesuar ve hiç bir yerde bulunmayan alternatif ürünler getirmesi bekleniyor bu nedenle A101 26 Eylül 2019 ürünlerini farklı bir heyecanla bekliyoruz.

Bim 20 Eylül 2019 Kataloğu

Bim aktüel ürünleri yine büyük sürpriz ürünler ile geliyor. Teknolojiden ev modasına küçük ev aletlerine kadar bir çok ürün Bim 20 Eylül 2019 kataloğunda bir çok fırsat ürünü yer alacak. Türkiye’nin her yerinden binlerce ürünlerin aynı zamanda satışa sunulduğu şubeleri ile toptan fiyatına perakende sloganıyla satışlarını yapmaya devam ediyor. Eylül aynın son yayınlanacak olan katalogları arasında olan 20 Eylül kataloğu içerisinde yer alacak ürünler aşağıda listeleniyor.

Bim 20 Eylül 2019 Huawei Akıllı Cep Telefonu Fırsatı

Akıllı cep telefonu almayı düşünen müşteriler için Huawei markasının y5 modeli ile uygun fiyatları cep telefonu kataloğun ilk sayfasında yer almaktadır. Huawei Y5 Modeli akıllı cep telefonu 879 TL ile satışa sunulmaktadır. Yanında ek olarak 32 GB otg desteği bulunan usb bellek sadece 49.90 TL ile satılmaktadır. İlk sayfada yer alan diğer elektronik ürünler arasında Motorola Dect telsiz telefon 109 TL ile sunulmaktadır.  Peşin fiyatına 6 taksit seçenekleri ile sunulan bu ürünü Bim 20 Eylül 2019 aktüel ürünler arasından alabilirsiniz.

Katalogların büyük indirimlerini kaçırmamak için sabah erken saatlerde marketlere gitmenizi öneririz, belirli sayılarda sunulan ürünler nedeniyle bütün müşterilere yetecek kadar ürün olmayabiliyor. Seçtiğiniz indirimli ürünleri ilk alanlardan olmak için erken saatleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Bim 20 Eylül 2019 Gelecek Ürünlerde Neler Gelecek?

Eylül ayının sonuna yaklaştığımız bu günlerde en iyi fırsatları Bim indirmeri içinde takip edebilirsiniz. Özellikle bim indirimleri arasında otomobil ürünleri yer aldığını unutmamak gerekir. Fırsatları 20 eylül tarihinde satışa sunulacak olan ürünleri kaçırmamak için katalogları inceleyebilirsiniz. Ev hanımlarınında çok beğendiği kataloglar içerisinde yer alan tava tencere ürünlerinide kontrol edebilirsiniz. Bim markete bu hafta gelecek ürünler arasında fırsatlarla dolu kataloğu Bim 20 Eylül 2019 ürünlerini inceleyebilirsin. Gelmesini istediğiniz ürünleri ve ürünler hakkında düşüncelerinizi yorum yapabilirsiniz.

Bim 9 Ağustos 2019 Kataloğu

Zincir marketler arasında kalitesi ve sunduğu ekonomik fiyat politikası ile ön planda yer alan Bim tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Özellikle de aktüel ürünleri ile elektronikten diğer kategorilere kadar indirimli alım yapmanıza imkan veriyor. Bim 9 Ağustos 2019 aktüel ürünleri tüketicileri şaşırtmaya devam ediyor. Özellikle yaz sezonu ile birlikte deniz araçları çokça ihtiyaç duyulmaktadır. Denizde kullanım sağlayacağınız mayo, şemsiye ve diğer deniz araçlarını Bim mağazalarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun için acele etmeniz gerekir. Çünkü stoklar ile sınırlı bir şekilde gelmektedir. Aktüel ürünler içerisinde yer alan elektronik ürünleri taksitle alabilme imkanınız bulunuyor. Bunun için paylaşılan listeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

En Güncel Bim 9 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler

Bim 9 Ağustos 2019 tarihinde gelecek ürünler içerisinde cep telefonları bulunuyor. Ekonomik ve özellikli cep telefonlarını tercih edebilirsiniz. 32 GB USB bellek ihtiyacınız da var ise alım yapabilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler içerisinde ise bisikletlerde yer alıyor. Özel fiyat seçeneği ile sunulan bu fırsatları mutlaka yakından takip etmeli ve satın almalısınız. Bu tarz aktüel ürünler Bim’in tüm mağazalarına eşit olarak paylaştırılmaktadır. Size en yakın olan mağazaya uğrayarak alım yapabilirsiniz. Televizyon ihtiyacınız var ise bunu da aktüel ürünler kapasam içerisinden sağlayabilirsiniz. Uydu alıcı televizyonlar Ağustos ayından itibaren satışa sunulacak. Gıda ürünleri de indirimli olarak satışa sunulan ürünler kapsamı içerisinde yer alıyor. Süt, peynir ve içecekleri de bulabilirsiniz.

Bim Gıda Aktüel Ürünler

Bim mağazalarında yer alan olan Bim 9 Ağustos 2019 ürünleri sağlıklı olmaları ile ön planda bulunuyor. Ayrıca fiyat açısından da oldukça indirimli olarak sunuluyor. Aktüel ürünler kapsamı içerisinde salamura tuz, üzüm sirkesi ve çeşitli içecekler bulunuyor. İstediğiniz kadar alım yapabilirsiniz. Bunun için acele etmeniz gerekir. Çünkü stoklar ile sınırlı sayıda bulunuyor.

Neden Bim Aktüel Ürünler Tercih Ediliyor

Bim tüketicilere sağladığı fayda ve verim ile en çok tercih edilenler içerisinde bulunuyor. Tercih edilmesinde ise aşağıdaki nedenler bulunuyor.

  • Ekonomik fiyat politikası bulunuyor.
  • Elektronik ürünleri taksitle alabilme imkanınız bulunuyor.
  • Tüm ürünleri kaliteli olarak sunuluyor.
  • Sağlık açısından bir risk içermiyor.

Bim 9 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Listesi

Bim her hafta aktüel ürün listesini yeniliyor. 9 Ağustos aktüel ürünler kapsamında sunacağı ürünler içerisinde bisiklet yer alıyor. Atlet, şort kadın takımları da aktüel ürün içerisinde tüketicilere sunulmaktadır. Uzun süre kullanım sağlayabileceğiniz keten ayakkabılar da ideal bir seçim olacaktır. Taşınabilir şarj aleti ihtiyacınız var ise mağazalardan temin edebilirsiniz. Özel fiyat seçeneği ile satışa sunulacaktır. Çay ve kahve saklama seti bayanların aradığı en önemli ürünler içerisindedir. Mutfak ürünlerinizde eksikler mevcut ise Bim mağazalarından kolaylıkla temin edebilirsiniz. Çay takımları da oldukça kaliteli olarak satışa sunulan ürünler kapsamı içerisinde bulunuyor. Gece rahat bir uykuya dalmak isterseniz ortopedik yastıkları denemeniz gerekir. Blender sette mutfaklarınızı süsleyecek ürünler içerisindedir.

Bim 9 ağustos 2019 ürünlerini indirimli almak isterseniz güncel olarak takipte kalmanız gerekiyor. Bu sayede istediğiniz ürünler ekonomik fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Her hafta güncellenen ürün kategorisi sayesinde ihtiyaç duyduklarınızı da güvenle temin edebilirsiniz. Gelecek ürünler listeleri sizlerle düzenli olarak paylaşılıyor. Bu sayede kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir ve istediğiniz mağazadan alabilirsiniz. Bim kaliteli ürün grupları ile tüketicinin yanında yer alıyor. Ayrıca her yerde geniş bir hizmet ağının bulunması da istediğiniz ürüne kolay bir şekilde erişim sağlamanıza imkan veriyor. Bunun için takipte kalmanız yeterli olacaktır.

Zeytin Çekirdeğinden Biyoplastik

Son günlerin hiç tartışmasız en önemli konusu Plastik Poşet Parası insanların alışmakta zorluk çekeceği bir durum hem satıcı hem alıcıyı oldukça zorluyor . İnsanların yaptığı yüklü alışverişlerde ödediği paralar zoruna gitmesede poşet için verdiği 25 Krş oldukça zoruna gidiyor.

Bim aktüel ürünleri gençlerin ilgi odağı oldu

Bim aktüel ürünlerine son zamanlarda teknolojik aygıtlar geliyor. Apple ürünlerinden cep telefonlarına, ucuz ev gereçlerinden günlük hayatta kullanılmak üzere üretilmiş birçok araç ve gereç ekonomik fiyatlara satılıyor. Milyonlarca genç ise bu ürünleri günün erken saatlerinde satın alıyor.