1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Şok 10 Temmuz 2019 Kataloğu

  Yeni bir Şok kataloğu ile karşınızdayız, fırsatlarla dolu diyemeyeceğimiz küçük bir katalog var. Şok marketin aktüel ürünleri tabiki Bim ve A101 gibi dolu dolu olamıyor ama küçük ürünleri zevkine güvenen kadınların ilgisini çeken cinsten olduğu bir gerçektir. Şok 10 Temmuz 2019 kataloğunun ilk sayfası paşabahçe'nin bardak, yağdanlık ve şişeler ile karşılıyor. Bir altında yine ev hanımlarının sevdiği Paşabahçe'nin tabak setleri bulunuyor. Onunda altında bulunan Kase modelleri ile bardak tabak kase üçlemesi ilk sayfada yer alıyor. Elektronik veya daha fazla ürünün olmasını beklediğimiz kataloglardan birisi olan bu katalogda

Kerevizin Faydaları ve Besin Değeri Nedir?

Çorbalar, sebze yemekleri olsun, çoğu insan bir şekilde ,kereviz tüketmişlerdir. Bu iyi bir şeydir, çünkü kerevizin yararları vitamin K, vitamin C, potasyum, folat ve vitamin B6 gibi vitamin ve minerallerin yanı sıra, mükemmel bir antioksidan ve yararlı enzimlerin kaynağı ile başlar .

Binlerce liralık salon üyelikleri hatırlanmaya başlandı

Türkiye’nin neredeyse her yerinde artık lüks spor salonları var. Aylık üyelik almayan spor salonlarına binlerce lira veren ve yaz başlamadan bırakan binlerce insan geri dönüş yapmaya başladı. Detayları ve para verilip alınan spor salonu üyeliklerindeki her şeyden bu haberimizde bahsediyoruz.

ABD başkanı Trump boş tehditler savurmaya devam ediyor

Türkiye’nin askeri başarısından rahatsız olan birçok ülkenin bize karşı cephe alması bizi şaşırtan bir durum olmamıştı. Ülkemizde elçilik yada lafta meslekler ile casusluk yapan birçok ajan MİT operasyonları ile yakalanıyor. Bunlardan birisi olan Amerikan vatandaşı Brunson sebebiyle Amerika ile Türkiye arasında soğuk bir dönem başladı.