1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hakmar 14 Mart 2019 Aktüel Kataloğu

Bu haftanın aktüel ürünler sürprizleri saymakla bitmiyor. Yapacağınız alışverişlerde sizlerde indirimlerden faydalanın diye sizlere gelecek ürünler kataloğunu buluşturduk. Bu haftanın özel ürünleri sizleri oldukça şaşırtacak tamamen ev hanımlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş aktüel kataloğu çeyiz dizmek isteyen kızlara en uygun kaliteli ve ucuz mutfak eşyaları konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Cam kapaklı derin tencere sizlere 39.99 TL gibi bir fiyata geliyor ayrıca granit olan bu ürünü uzun süre kullanabilirsiniz. 24 cm olması içinde her türlü yemeği yapabileceğinizi gösteriyor. Yine aynı markanın çok güzel bir karnıyarık tenceresi ürünü bulunuyor. Cam kapaklı olması

Hayvan hakları yıllar sonra seçim manifestosuna koyuldu

Türkiye’de son yıllarda sıklıkla karşılaştığımız hayvanlara tecavüz ve işkence artık cezasız kalmayacak. Hayvanlara karşı kötülük yapan herkes artık adalet önüne çıkacak ve ciddi cezalara maruz kalacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hayvan haklarını yerel seçim manifestosuna eklediği MYK toplantısında ortaya çıktı.

İstanbul artık emlak yükünü kaldıramaz bir hale geldi

İnsanlık tarihinin başladığı yer olarak bilinen İstanbul artık emlak yükünü kaldıramaz bir hale geldi. Emlak sorunuyla birlikte ortaya çıkan ulaşım, alışveriş ve güvenlik sorunu ise elbette bu ekstra sorunlar oldu. Emlak sorununu ele aldığımız bu haberde aynı zamanda ulaşım ve robotlaşmış insanlardan da bahsettik.

Haksız kazanç elde eden işletmelere ceza yağıyor

Haksız kazanç elde eden işletmeleri ekipler buluyor ve ceza üstüne ceza kesmeye devam ediyor. İşletmeler genelde et ve süt ürünlerinde zam yapmaya yada ürün gramajlarını azaltmada vatandaşı kandırmaya çalışıyor ve fakat zabıta ekipleri yoğun bir şekilde kontrollerine devam ediyor.

Türkiye kuvvetli bir kasırgaya hazırlanıyor

Türkiye’nin Marmara ve Ege bölgesinde etkili olması beklenen tropik fırtına için geri sayım başladı. Pazar gününe kadar etkisini kaybetmesi beklenen kasırganın, Yunanistan’da etkisini kaybetmediği taktirde Türkiye’de çok etki bırakacak bir yıkıma sebep olabileceği söyleniyor.

İETT toplu taşımaya zamla alakalı kararını verdi

İstanbul’da sonbaharda toplu taşıma yapması planlanan zamdan ötürü vatandaş huzursuz idi. Akaryakıta gelen zamdan dolayı toplu taşıma kullananları sevindiren haber geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçlarında herhangi bir zam uygulamasına gitmeyecek.