1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ormanya Tabiat Parkı

Ormanya ismi verilen Uzuntarla Tabiat Parkı Kocaeli ilinin Kartepe ilçesi D100 Karayolu kenarında bulunmaktadır. Bu parkta yapılacak birçok aktivite bulunmaktadır. Vakit geçirmek için gelen aileler bu parka hayran kalmaktadırlar ve kesinlikle ikinci kez tekrar ziyaret etmek istemektedirler. Ormanya tabiat Parkı'nda yürüyüş ve bisiklet parkurları, vahşi yaşam alanı, karavan ve çadır kamp alanı, doğa Okulu ve yaban hayatı kurtarma Merkezi vardır. Parkta bulunan Ormanya doğa okuluna ziyarete gelen çocuklar, yediğimiz yiyeceklerin nerden geldiğini, hangi aşamalardan geçtiğini öğreniyor. Tohumların nasıl

Kalp Krizi Belirtileri Nelerdir?

Kalp krizi Dünya genellikle en fazla görülen hastalıklar arasında yer alır. Kalp krizi belirtileri arasında birçok neden yer alır. Bu belirtiler arasında, göğüs arısı, ,nefes darlığı, aşırı yorgunluk hissi, kalbin hızlı çarpması ve kalp ağrısı gibi belirtiler sıklıkla yaşanmaktadır.

A Spor Kanalı Ayrıcalıkları Nelerdir?

Türkiye’nin en dobra en eğlenceli spor kanal sloganı ile damga vuran A spor ilk açıldığı zamanlar çeşitli haberler yapıyordu. Daha sonrasında yayınlanmakta olan spor programları da eklenen A spor yayın akışını spor ile devam ettirmiştir. Spor dalları ile ilgili bilgi veren A spor özellikle voleybol, futbol, basketbol gibi spor dallarına daha çok önem vermiştir.

A101 29 Ağustos 2019 Kataloğu

 

Belliki içimde kaybolmadan bulamayacağım aradıklarımı, evet benim yıllar önce gömdüğüm solucan alfası. Yıllar boyunca içimizde büyüttüğümüz ve olmazsa olmazımız olarak yetiştirdiğimiz katalog dağıtım ağını kurmak için elimizde ne varsa kullandık. Çoğu zaman yok olma aşamasına kadar geldik ve yine o yolda ilerlediğimizi hissediyoruz. Kendimizle konuşmadan karanlıkta kaybolmadan olmayacak. A101 29 Ağustos 2019 kataloğu bu çalışmaların merkezi olarak olmasını istiyoruz. Olmazsa olmaz çalışmalar içerisinde yer alacak olan ve başlangıcı esas alacak bu katalog zirveye çıkması için ne gerekli ise yapılacak. Fırsat ürünlerinin daha çok paylaşılması için ve milyonlara ulaştırılması için çalışılacak. 29 ağustos 2019 a101 marketlerinde satışa sunulacak olan bu katalog içerisinde neler olduğundan daha çok bizim bu çalışmalarda stratejimizin nasıl olacağı daha önemli. Bir yandan özel hizmetler bir yandan kendi çalışmalarımız derken hepsi birden yok olacak gibi hissediyorum. Hayatımda hiç bu kadar başarısız olduğum bir gün yaşamamıştım.

Karanlık odada başlayan bu serüvene sürekli yeni şeyler ekleyerek devam ettik. Olur olmaz bir çok alanda çalıktık savaştık ve ne varsa elimizde verdik. Şimdi yalnızlığa bir adım daha yaklaştığımız bu dünyada her şeyden vazgeçerek aktüel ürünler için tekrar çalışmaya başlıyoruz. A101 bizim için bir dönüm noktası haline gelmiştir. Fırsatlarını sürekli takip etmesekte farklı bir alanda savaştığımız nadir alanların başındadır. Takibi bizi çok yoruyor olsada birazda Aktüel10’a güvenebilsek belkide başarıya ulaşabileceğimiz bir alan olduğundan şüphemiz yok. A101 29 Ağustos 2019 tarihinde gelecek olan ürünlere hazırlık olarak sürekli yayınlayacağımız makaleler arasında bu ilk olacak, umarım eskiden olduğu gibi yalnızlık bize güç verir. Yeni bir başarı hikayesi yazmak için bir fırsatımız daha çıkar beki, her şeyden vazgeçebilecek kadar güçlü olmayı çok istedim. Bilmediğim alanlarda bilmediğim kategorilerde savaştım. A101 yıllardır takip ettiğim ve her ayrıntısını bildiğimi sandığım bir alandı. Ama hiç bir zaman tam anlamıyla benim olmayan, gücünü hiç bir zaman mükemmel şekilde birleştiremediğim bir alandı.

Yeni katalogların takipleri ile belkide sorunsuz olarak zirveyi paylaşacağımız bu site bizi her zaman korkuttu. Ne zaman tüm gücümüzü oraya vermeye çalışsak bir şekilde yol olacakmışız ve boşa zaman harcıyormuşuz gibi hissettirdi, şimdi yine aynısı olacak biliyorum A101 29 Ağustos 2019 kataloğu yine anlamadığımız bir şekilde zeminde olacak.

 

Hibrit motora sahip olacak yeni Mustang olay yaratacak

Ford yeni bir Mustang modeli için kolları sıvadı. 2020 yılından sonra piyasaya sürülmesi beklenen hibrit motora sahip yeni Mustang modelinin fiyatı el yakacak. Mustang sevenleri üzecek haber ise elbette hibrit motor teknolojisinden kaynaklı olacak çünkü sessiz bir motor ve sessiz bir egzoz ile karşı karşıya kalacaklar.

Sigaraya gelen zamlar insanları sağlıklı yaşama sürüklüyor

Sigara uygulanan rekor zamlardan sonra binlerce insan sigaraya veda etti. Sağlıklı yaşamak ve sigarayı bırakmak için yüksek zamları bekleyen insanların bu duruma ‘dur’ demesi ve sağlıklı yaşama olan kapıyı açması gerekiyor. Her ne kadar üzen bir durum ortaya çıkıyor olsa da sigaraya gelen zamlar olumlu bir şekilde insanları sağlıklı yaşama zorluyor.

Doların düşen ateşi fırsatçıları çılgına çevirdi

Doların 8 lira seviyelerine çıkması beklenirken oldukça zıt bir hareket yaparak düşüşe başladı. Doların değer kaybı bizi çok sevindirdi ve uzmanlara göre doların ateşinin 5 liranın altına düşmesi bekleniyor. Konuyla ilgili detaylı analizi ve fırsatçıların yaptıklarını haberimizde ele aldık.