1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Şok 17 Temmuz 2019 Kataloğu

Şok 17 Temmuz 2019 Kataloğunda Neler Var? Henüz hazırlık aşamasında olan bu katalog içerisinde neler olduğunu düşünecek çok kısa bir zamanımız var, yaklaşık olarak 3 gün içerisinde yayınlanması bekelenen bu katalog hepimiz için bir merak konusu. Ne zaman hangi ürünün geleceğini bilmek gerçekten zor olduğu için bizde sizin gibi genellikle tahminsel olarak ilerliyoruz. Ama yinede Şok 17 Temmuz 2019 tarihinde gelecek olan ürünlerin çok büyük bir ilgi göreceğini düşünmüyoruz çünkü daha önceki kataloglarda olduğu gibi çok az ilgi gören ürün ile karşılaşıyoruz. Bu ürünlerde sadece ev hanımlarının göz

İPhone Şifre Kırma

Teknoloji sektöründe büyük bir payı olan Apple’ın ürünü olan ve her sene yeni çıkan modelleri ile akıllı telefon dünyasını sallayan iphone telefonlarının şifre güvenlikleri unutanlar için çok büyük bir sorun diyebiliriz. Ama merak etmeyin, kolay şekilde iphone şifresi kırmak mümkün!.

Akıllı saat kullananların pozitif enerji yaydığı kanıtlandı

Pozitif enerji yayan insanların genelde disiplinli olduğu ve bu sebeple akıllı saat kullandığı kanıtlandı. Günlük ne kadar spor yapıldığı, tansiyon ölçümü, takvimi yada mesajları için kolay bir aygıt olan akıllı saatlerin Türkiye’de fahiş fiyatlara satılmasına rağmen binlerce insan tarafından kullanıldığı biliniyor.

Katar Emiri Türk filosuna özel VIP jet hediye etti

Katar tarafından satışa çıkarılan ve Türkiye’nin özel Jumbo Jet ile ilgilendiğini öğrendikten sonra ülkemize hibe edilen Boeing marka uçak Türkiye’ye iniş yaptı. Katar Emiri özel bir uçak olan ve seçili ülkede olan uçağı Türkiye’ye hiç para almadan hibe etti.

Türk savunma sanayisine uçan sürü bombaları geliyor

Türk savunma sanayisinde yeni bir silah için proje başlatıldı. Drone denilen sürücüsüz hava araçları ile silah geliştiriliyor. Silahın amacı ise hedefe gönderilen bombalı yüzlerce Drone ile kesin olarak hedefi imha etmek olacak. Bombalı Drone sürüleri hedefe odaklanarak kendilerini imha edecekler.