Yalı Çapkını 28. Kısım 3. Fragmanı Yayında! İfagat Ferit’in Başına Çorap Örmeye Hazırlanıyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 28. yeni kısmıyla 14 nisan cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ferit, Kazım’dan tokat yeyip yere düştüğü halde kalkıp yeniden Seyran’a elini uzatır. Fakat Seyran, Ferit’in elini tutmaz. Halis ağa, Kazım’ın torununa tokat attığını öğrenip çabucak Hatice’yi arar. Hatice ile Halis ağa, bu yüzden tartışır. Ferit’in artık kimseyi gözü görmez. Pelin, artık Ferit’in kendisine dönmeyeceğini anlar ve ona, Seyran’dan ayrılması gerektiğini söyler. Seyran ise, Ferit’i kaybettikten sonra onu ne kadar çok sevdiğini anlar. Yalı Çapkını 28. kısım 3. fragmanı yayınlandı. İfagat, Ferit’in başına çorap örmeye hazırlanıyor.

İfagat Ferit’in Başına Çorap Örmeye Hazırlanıyor!

Yalı Çapkını 28. kısım 3. fragmanında; İfagat, konuttaki herkesi bu evliliğin bitmesi gerektiğine inandırıyor. Tabi bu durumda Kazım, yüklü bir nafaka almayı planlıyor. İfagat, Pelin’i konuta çağırıp ona, söylediği her şeyi yapmaya hazır olup olmadığını soruyor. O da kabul ediyor. Halis, torununun Kazım’dan dayak yemesini hazmedemiyor. Seyran, Tarık tarafından tacize uğruyor. Ferit ile Seyran, buluşuyor. Ancak ikisi de bu işin çıkmaz bir yola girdiğini bir sefer daha anlıyor.

İşte Yalı Çapkını 28. kısım 3. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 27. KISIM ÖZETİ!

İfagat, Seyran’ın Ferit’le tartışıp meskeni terk ettiğini Zerrin’in yanındayken öğrenir. Pelin’e elini öptürüp şayet Ferit’i istiyorsa biraz beklemesini söyler. Halis ağaya da Seyran’ın meskeni terk ettiği haberi gelir. Çok sonlanan Halis ağa Kazım’a, gelin değil oyuncak mı aldıklarını söyleyip, akşam iftar sofrasında Seyran’ın meskende olmasını istediğini söyler.

Kazım o sonla konuta sarfiyat. Seyran’ın Ferit’le ayrılmak istediğini o meskene dönmek istemediğini öğrenir ve kızını döndürmek için dayaktan geçirir. Seyran ölse de o konuta dönmeyeceğini söyler. Kazım Halis ağayı arayıp kızının rahatsız olduğunu sonraki gün onu kendi elleriyle getireceğini söyler.

Pelin, Ferit’in çok sevdiği arkadaşı Gülşah’ı bulup ondan Ferit’le kendisini bir ortaya getirmesini ister. Ferit, bu ortada Abidin ile Suna ortasındaki aşkı öğrenir. Abidin’in üzerine yürüyen Ferit ondan bunun hesabını sorar. Abidin, artık o yalıda çalışmak istemez.

Suna’nın görücüleri Kazım’ı arar. Kazım, halasıyla konuşup kararlarını onlara bildireceklerini söyler. Zerrin Kazım’ı bulup ona, Ferit’in kız arkadaşının annesi olduğunu, şayet Seyran Ferit’le boşanırsa büyük tazminat ve nafaka alması için elinden geleni yapacağını söyler.

Kazım’ın aklına bu iş yatar ve doğruca yalıya gidip Halis ağanın karşısına çıkar. Ona, kızını ikna edemediğini, boşanmak istediğini söyler. Halis ağa, Kazım’ın niyetinin para koparmak olduğunu anlayıp ona ne istediğini sorar. Kazım, Halis ağanın sonlandığını görünce yalıyı terk eder.

Eve gidip Seyran’a, bu boşanma işini onayladığını söyler. Durumu öğrenen Ferit, Seyran’ın yanına gidip onu almadan oradan gitmeyeceğini söyler. Kazım ise Ferit’e, tokat atar.

Yalı Çapkını 28. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’i Çok Sevdiğini Anlıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Zorlu PSM yeni…
Google Haberler