Wifi Şifre Kırma

Kablosuz modemlerin artık kablosuz olarak interneti paylaşması wifi şifre kırma programlarının daha iyi çalışmasını sağlamıştır. Hem bilgisayar hemde cep telefonları üzerinden kullanılabilen onlarca uygulama var ve bunların bir çoğu işe yarar durumda. Özellikle Dumpper programı sayesinde bir çok kişi yıllar boyunca wifi şifresi kırarak başkasının internetini kullandı.

Wifi Şifresi Kırma Yolları Nelerdir?

Artık bir kablo ile bağlı değiliz, istediğimiz her yerden istediğimiz modeme bağlanabilecek bir teknoloji ağı var etrafımızda bu durum her ne kadar iyi bir şey olsada güvenlik açısından zorluklar çıkarmaktadır. Wifi şifre kırma için kullanılan uygulamalar bu zamanlarda gittikçe artmış ve güçlenmişlerdir.. Wifi teknoloji sayesinde kablosuz modem sinyalleri duvarları geçerek metrelerce uzağa ulaşabiliyor, her ne kadar teknoloji gelişmiş olasada hiç ucuzladığını söyleyemeyiz. İnternet paketlerine yeni gelen zamlar yine bir çok kişinin canını sıktı ve alternatif arayışları başlattı, bunların başında yine şüphesiz başkasının modemlerini kullanmak ve kafe gibi yerlerin wifi şifre kırıcı yöntemleri ile ücretsiz olarak internet kullanmayı denemek olacaktır.

Peki gerçekten böyle bir şey yapılabilir mi? Sizin araştırdık ve doğruluk payını wifi şifre kırma olasılıklarını sizinle detaylı olarak paylaştık!.

. . .

Mobil ve PC Wifi Şifre Kırma Sürümleri?

Bilgisayar kullanımı çok azalmış olasada özellikle genç ve oyun severlerin kullanım tercihleri genellikle masaüstü veya laptop cihazlarına yöneliktir. Farklı farklı bir çok alanda wifi kırma programı bulabilmeniz mümkündür, isterseniz mobil isterseniz bilgisayardan olsun ve işletim sistemleri farklı olsun yinede her platform için yazılımcılar uygun uygulamaları oluşturuyorlar. Ama bizim wifi şifre kırma ile tanışmamız ve en büyük oranda verimli sonuçları almamız Windows 7 bilgisayarlar üzerinde olmuştur. Windows tabanlı çalışan Dumpper wifi kırıcı sayesinde düşük ve yüksek kombinasyonlu bir çok modemin şifresinin kırıldığına şahit olduk.

iPhone Wifi Şifre Kırma Uygulaması Var mı?

Evet tabiki dünyanın en çok kullanıcısı bulunan ve geliştirici olan işletim sistemlerinden birisi olan Android için mobil wifi kırıcı uygulama bulunuyor ama aynı şeyleri İOS için söyleyemiyoruz. Mağazası uygulama seçimi konusunda çok seçici davrandığı için ne yazıkki orijinal yazılımlarda wifi kırıcı bulmak mümkün değil!. Android için zaten Google Play üzerinden istediğiniz uygulamayı deneyebilirsiniz.

Bizim önerimiz Wps Wpa Tester uygulamasıdır.

TEKNİK BİLGİLER KISMI – SOLUCAN DUVARI

wifi kırıcıHayatımıza yeni kelimeler katmanın zamanı gelmiş gibi duruyor, çalışma yöntemlerimizin merkezi olan solucanlar wifi ağlarını kullanarak modemlerin içerisine sızmayı başaran insanlar olarak nitelendirebiliriz. Modemlerin teknolojik olarak çok güçlü olduğunu düşünsekte rakipler sürekli kendilerini daha çok geliştirerek güçlenmektedir. Her ne kadar büyük yazılım firmaları ile çalışılıyor ve teknoloji devi markalar bu modemleri üretiyor olsada her zaman küçük delikler bulmak mümkün, işte wifi kırıcı programlar tamda bu küçük açıkları kullanarak 3. kişilere sizin izniniz olmadan wifi şifresini sunuyor. Bu tamamen hukuk dışı olan bir durum ve tespit edilmesi durumunda çok büyük cezaları bulunmaktadır, yinede her gün yüzlerce kişi bu yöntemi test etmek için araştırmalar yapıyor. 2019 yılında bu arayışların temel nedeniniz kişisel internet kullanımına yapılan büyük zamlar olduğunu düşünüyoruz. Wifi şifre kırma, bu nedenden dolayı herkesin ücretsiz kullanabileceği bir internet yöntemi gibi duruyor.

Wifi Kırıcı Uygulamaların Kullanım Amacı Nedir?

Bir çok platformda rahat rahat bulabileceğini onlarca wifi kırıcı bulunmaktadır, bunların bir kısmı windows alt yapısında çalışırken mobil için kullanılan uygulamalarda bulunmaktadır, tamamen unutulan veya modemlerin varsayılan şifresinin bilinmediği dönemlerde kullanılması önerilen bu programlar bazen kötü amaçlı kişiler tarafından kullanılarak başkalarının internetlerini izinsiz kullanılmak için kullanılmaktadır.

Zeynep Bekyol
Sosyal medya yönetimi ve reklam bölümünden mezun olan Zeynep, reklam ve iletişim hizmetlerinden sorumlu.