Türkiye’nin güneşten kurtulmasına sayılı günler kaldı

Diş teli fiyatı

Türkiye’nin neredeyse her ilinde etkisini gösteren oldukça yanıcı güneş artık ülkemizi terk ediyor. Bugünden itibaren hava sıcaklıkların düşeceği ve tam anlamıyla sonbahara girileceği söylendi. Meteoroloji tarafından resmi olarak bir açıklama yapılmadı ama uygulamalardan baktığımızda bugünden itibaren sıcaklıkların düştüğünü ve aynı zamanda yağmurlu havaların başladığı görülüyor. Uzmanların görüşlerine bakılırsa bir kesim kışın çok çetin geçeceğini söylerken bazı uzmanlar artık mevsimlerin değiştiğini ve bu kışın mega şehirlerde kar bile yağmayacağını söylüyorlar. Sebebinini ise herkesin bildiği gibi betonlaşma olduğu söyleniyor.

SICAKLIKLAR CAN ALACAK SEVİYEYE GELDİ

İstanbul’da ve diğer mega şehirlerde yaşayanların en büyük sıkıntısı terlemek oldu. Özellikle işi sahada olanlar güneşten korunmak için çok çalıştılar. Birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi ise sıcaklıkların can alıp olmadığı oldu. Biz size aktuel10.com olarak bilgi verecek olursak bu yazın birçok kişinin sıcaklıktan dolayı hayatını kaybettiğini söyleyebiliriz. Direkt olarak güneşin kafasına geçmesinden dolayı ölen yok ama sıcaklıklardan dolayı birçok trafik kazası ve aynı zamanda iş kazası meydana geldi. Kurban bayramında bile yüzlerce kişi yollardaki bozulmalardan ve sıcaklıklardan dolayı uyuyakalmaktan dolayı hayatını kaybetti.

SONBAHAR RAHAT BİR NEFES ALDIRACAK

Metrolara akın eden insanların en büyük sıkıntısı elbette kalabalıktan dolayı klimaların ve havalandırmaların yetmediği oldu ama artık bu durum ortadan kalktı. Ek önlemler sayesinde metrolarda tren sayıları artırılırken, otobüslerde ve toplu taşıma araçlarının tümünde klima açmayan insanların tümüne ceza kesildi. Türkiye’de sıcaklıklar her ne kadar can sıksa da toplu taşıma araçlarında ve kamu kurumlarında sıcaklıklar etkisini gösteremedi. Önlemler alındı ve şimdi gelen soğuklar ile birlikte Türkiye rahat bir nefes alacak.

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Tüm fonksiyonların birbirleriyle…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün