Tayvanlı Firmalar Medikal Ürünlerini Online Tanıttı

Diş teli fiyatı

Tayvan’ın önde gelen üç firması en son teknolojiden yararlanarak ürettikleri medikal/ cerrahi ürünlerini Türk alıcılara ve basına tanıtmak için çevrim içi ürün lansmanını gerçekleştirdi. Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Konseyi (TAITRA) üyesi olan 3 firma EXPOMED fuarının Covid-19 nedeniyle Kasım ayına ertelenmesi üzerine fuarda tanıtacakları ürünlerini çevrim içi tanıttı. Medikal ürünler alanındaki uzmanlığı ile bilinen Tayvanlı firmalar son yıllarda medikal ürünlere talebin artması ile dünyada büyük ilgi görmeye başladı.

Ticari bağlantıları genişletmek için 185 çevrim içi etkinlik

Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Konseyi (TAITRA), pandemi sonrası online ticaret faaliyetlerini tüm dünyada arttırdı. TAITRA, 2020 yılının başından şu ana kadar fuarlar, konferanslar, ürün lansmanları, seminerler, basın toplantıları ve ticari misyonlar dahil 185 online etkinlik düzenledi.

Tayvan Medikal

Ürünlerinin özelliklerini aktardılar

Minimal invaziv cerrahi alanında lider bir şirket olan EPED firması lansmanda beyin ve sinir cerrahisi (Nöroşirürji), kraniyofasiyal, kulak, burun, boğaz, plastik, estetik ve diğer minimal invaziv cerrahi uygulamaları için en son stereotaktik cerrahi navigasyon sistemlerini tanıttı.

Etkinlikte kasları gevşetmeyi ve ağrıyı etkili bir şekilde hafifletmeyi amaçlayan kızılötesi fizyoterapi cihazının özelliklerini anlatan HILIOS firması tüm ürünlerini Tayvan’da üretiyor ve küresel pazarlardaki alıcılarına ulaştırıyor.

Hastaların hayati belirtilerinin gerçek zamanlı izlenmesi için özel olarak tasarlanmış ürünleri ile dikkat çeken BIOSENSETEK firması biyoelektrik-fizyolojik sensör, sinyal işleme araçlarının geliştirilmesine odaklanan lider bir araştırma ve tasarım şirketi olarak tanınıyor. Firma toplantıda merkezi hayati belirtiler monitörününün özelliklerini katılımcılarla paylaştı.

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS “ÜSTÜN DÖKMEN İLE…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün