TARIM VE GIDA GAZETESİ YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR

Diş teli fiyatı

Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu ile 1453 Kral Medya Ajansı ülkemizde tarım ve gıda sektörünü yakından takip ederek, sektörün derdi ile dertlenecek TARIM VE GIDA GAZETESİ çıkarma kararı aldılar.

Açıklama yok.

Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu Genel Başkanı Hakan YÜKSEL ve 1453 Kral Medya Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yiğit, http://tarimvegidagazetesi.com üzerinden haber sitesi olarak hizmet verecek TARIM VE GIDA GAZETESİNİ kısa zamanda basılı gazete olarak ta çıkacaklarını açıkladılar.

Yüksel, ülkemizde tarım ve gıda sektörünün sesi olacak, teşkilatımızın ulusal ve uluslararası çalışmalarımızı dünyaya duyuracak gazetemiz için 1453 Kral Medya Ajans ile ortak işbirliği anlaşması yaptık. Sektörümüze hizmet edecek yayınımız, teşkilatımıza ve sektöre gönül veren, sektörün çalışmalarından haberdar olmak isteyen herkese hayırlı olsun dedi.

Yiğit, 1453 Kral Medya Ajansı olarak bünyemize kattığımız TARIM VE GIDA GAZETESİ olarak bugün Başkent Ankara`da TARIMKON Genel Başkanı Sayın Hakan YÜKSEL ile bir araya gelerek iş birliğimizi imza altına aldık. Yeni bir vizyon ile tarım ve gıda sektörünün sesi olmaktan onur duyarız dedi.

Açıklama yok.

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS “ŞANLIURFA’NIN DAVUDİ SESİ…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün