1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Online Fitness Koçu Tuzağı

İnternet ile beraber her türlü bilgi ve imkana ulaşmak çok kolay hale geldi. Daha öncesinde yalnızca kitaplardan edinebileceğimiz bilgileri internet aracılığı ile cep telefonundan yada bilgisayardan çok daha kısa süre içerisinde elde edilmekteyiz.

Kilo Vermek İsteyenler İçin İpuçları

Çağımızın hareketsiz sedanter hayat biçimi ile beraber kilo sorunlarımız baş gösterdi. Aldığımız kilolaları veremiyor ve dikkat etmediğimiz takdirde kilo almaya devam ediyoruz.

Tüp mide ameliyatı yaptıranları nelerin beklediği bilinmiyor

Yeni bir tıp teknolojisi ile kapalı olarak yapılan tüp mide ameliyatlarının gelecekte çıkarabileceği hastalıklar henüz bilinmiyor. Doktorlar birçok kansere sebep olabileceğini söylüyor ama halen obezite cerrahisi olmak isteyen çok fazla insan var. Türkiye’de düzenli beslenerek ve yiyerek kilo vermek yerine bıçak altına yatmak isteyen çok fazla insan var.

Binlerce liralık salon üyelikleri hatırlanmaya başlandı

Türkiye’nin neredeyse her yerinde artık lüks spor salonları var. Aylık üyelik almayan spor salonlarına binlerce lira veren ve yaz başlamadan bırakan binlerce insan geri dönüş yapmaya başladı. Detayları ve para verilip alınan spor salonu üyeliklerindeki her şeyden bu haberimizde bahsediyoruz.

Sigara içenler dikkat! Spor sizi erken öldürebilir

Sigara içen insanların erken yaşta öldüğünü biliyoruz ama birde spor yaparken sigara içen tiplerin olduğunu söylemek istiyoruz. Sağlıklı olmak için spora giden ve çıkışta bir sigara yakan modellerin çok daha erken yaşta öldüğünü bu haberimizde söyledik.