Şok Aktüel 24 Nisan 2019 İndirimli Ürünler

Şok mağazaları olarak sürekli kataloglarını güncel tutarak sizlere yepyeni ve indirimli ürünleri sunmaya devam ediyor. Yapacağınız alışverişlerde sizlerde bu ürünleri ucuza almak istiyorsanız sürekli olarak takipte kalmalısınız. Bu hafta sizlere aktüel ürünleri tek tek anlatacağız bu ürünlerin özellikleri , fiyatlarını ve diğer marketler ve piyasadaki fiyatları üzerinden bir karşılaştırma yapacağız. Bu ürünlerin ve başka aktüel ürünlerin fiyatlarına bakmak isterseniz diğer A101 aktüel 25 nisan 2019 ve Bim aktüel 26 nisan 2019 aktüellerine göz atabilirsiniz.

Bim Aktüel 26 Nisan 2019 Gelecek İndirimli Ürünler

Bu haftanın en güzel ürünleri sizlere tek tek anlatacağız. İlk olarak göze çarpan yepyeni bir tasarım olan ahşap kollu sandalye oluyor. Şok aktüel 24 nisan 2019 aktüel kataloğunun en şaşırtıcı ürünü olabilir. 49.90 TL gibi bir fiyatı bulunan bu sandalyenin en büyük özelliği katlanabilir olması ve küçük boyutlara gelebilmesi bu sayede istediğiniz şekilde her yere sığabilir ve yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bir çok katlanabilir sandalyenin kollukları kumaştan olması sebebiyle üzerine bir şey koyma ve kolunuzu yaslama durumunda dengesi bozulabiliyor ama bu sandalye ile istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

Bir diğer aktüel ürünü ise çocuklarınızın oldukça seveceği güvenli sürüş için tasarlanan 20” jant bisiklet , bu bisikletin özelliği oldukça kaliteli ve sağlam frenlere sahip olması çocuğunuzun sağlığını olumsuz etkileyecek düşmeleri önleyecektir. Şok aktüel ürünler konusunda getirdiği ürünlerin insan sağlığına herhangi bir zarar vermemesine oldukça özen gösteriyor. Özellikle bu durum çocuklara yönelik ürünlerde ise daha fazla dikkat ediliyor. Hem kız hem erkek çocuğu için farklı renkleri bulunan bu bisikletin ön tarafında çocuklarınızın eşyalarını koyması için bir sepette bulunuyor.

          Şok 24 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte piknik , balık , gezme gibi faaliyetleri oldukça sık yapıyorsunuz. Sizlere daha rahat bir piknik sunabilme adına Şok marketleri aktüel kataloğuna yepyeni ve indirimli bir ürünü getirmiş. Yeni piyasaya gelen her yerde yavaş yavaş görmeye başladığımız piknik setleri oldukça işe yarayan bir ürün olarak gözüküyor. Kullanımı oldukça kolay , pratik bir ürün olması sonrasında bulaşık gibi dertlerden sizi oldukça kurtarıyor. 32’li piknik seti 17.95 TL  fiyatıyla oldukça güzel ve Şok aktüel 24 nisan 2019 aktüel kataloğunun en başarılı ürünü olabilir. İçerisinde tabak , kaşık , çatal , bardak gibi piknikte , doğa yürüyüşlerinde çevrenizi kirletmeden ve tertemiz bir şekilde yemeğinizi yiyebileceksiniz. Hepsini bir kutunun içine koyabileceğiniz gibi taşıması da oldukça kolay bir ürün gibi gözüküyor.

Ayrıca pikniğe giderken her türlü malzemelerinizi içine koyabileceğiniz oldukça güzel bir piknik sepeti sizleri bekliyor.  Fiyatı 14.95 TL olan bu ürün makul bir fiyata sahip içine piknikte üzerine oturmak için örtü , yemek , su gibi her türlü ihtiyacınızı taşıyabileceksiniz. İki farklı renge sahip bu ürünün 22 Litre taşıma kapasitesi bulunuyor.

Mangala gittiğinizde en zor durumlardan biri ateş yakmaktır. Bunun sebepleri arasında mangal yakmayı bilmiyor olmanız muhtemeldir. Ama bir diğer faktörde yeterli derecede rüzgar olmamasıdır. İşte sizlere oldukça pratik ve hızlı bir şekilde ateş yakabileceğiniz Katlanır Pratik Mangal geliyor. Bu mangalın yüksek boyu sayesinde hızlıca ateş yakabileceksiniz. 34.90 TL gibi fiyatı olmasıda  bu ürünü oldukça cazip kılıyor. Katlanır mangalın boyunun yüksek olması sebebiyle rahat rahat mangalınızı yakabileceksiniz.

Şok marketlerin manav ve bakliyat ürünlerinde yaptıkları yepyeni indirimleri de diğer şok kataloglarımızdan takip edebilirsiniz. Şok aktüel 24 nisan 2019 kataloğun yepyeni ve indirimlerini sizlere anlattık.  Ayrıca Şok marketlerinin her hafta yaptığı indirimlerle sizlerde 25 tl ve üstü yapacağınız alışverişlerde çeşitli indirimler kazanabiliyorsunuz. Bu indirimlerin bu hafta hangi ürünlerde olduğunu sizlere anlatacağız. Bu haftaki ürünler tamamen kahvaltılarınızı şenlendirecek gibi gözüküyor. 220 gr Beşler fermente sucuk 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 14.95 TL den 9.00 TL ye düşecek oldukça güzel bir indirimle sizlerde kaliteli ürünlerle kahvaltılarınızı şenlendirebileceksiniz.

Bir diğer 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde indirim kazanabileceğiniz ürün Doğadan Geleneksel Karadeniz Çay olacak. 1000 gr olan bu ürünün fiyatı 24.95 TL den 18.00 TL gibi oldukça uygun bir fiyata düşecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Bir cevap yazın