Şok Aktüel 15-18 Nisan Gelecek Ürünler Listesi Yayınlandı

Şok aktüel olarak gerçekten sağlam bir iş çıkartıyor. Yaptıkları indirimlerle sizlere oldukça güzel fırsatlar sunmaya tam hız devam ediyor. Sizlerde yapacağınız alışverişlerde bu indirimlerin tadını çıkartabilirsiniz. Bu haftanın indirimleri genel olarak küçük mutfak eşyaları üzerine kurulu gibi gözüküyor. Şok Aktüel 15-18 Nisan 2019 tarihleri arasında mağazalara gelen ürünleri sizlere kısaca tanıtacağız.

Şok Aktüel Yepyeni Fırsatlarla Geliyor

Sizlere internet alışverişleri konusunda oldukça büyük fırsatlar sunan Şok marketleri aktüeller konusunda da sizlere güzel sürprizler sunuyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerde çeşitli indirimler kazanacağınız kampanyaları her hafta sizlere getiriyor. Bu haftanın çeşitli 25 TL indirimleri 2’li Colgate diş macunu 24.95 TL yerine 12.00 TL gibi bir fiyata sizlere geliyor. Oldukça kaliteli bir marka olan bu diş macunu  kişisel bakımına önem veren insanlar için oldukça güzel bir fırsat indirimi olarak gözüküyor.

Şok aktüel 15-18 Nisan 2019 kataloğunun bir diğer 25 TL üstü alışverişlerde sizlere indirimli sunulacak ürünü Alo beyazlar ve renkliler için çamaşır deterjanı olacaktır. Son zamanlarda oldukça artış gösteren temizlik malzemeleri fiyatları zincir marketler sayesinde artık ucuza alınabiliyor. Sizlerde 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3 kglık bu deterjanı 18.25 TL gibi bir fiyat yerine 14.00 TL gibi oldukça güzel bir fiyata alabileceksiniz.

Şok Aktüel İndirimli Ürünler Listesi

Bu hafta her evin ihtiyacı olan sağlıklı yaşam adına oldukça güzel bir teknolojik ürün olan su arıtma cihazı Şok mağazalarına geliyor. 450.00 TL gibi bir fiyata sizin olabilecek bu ürüne kredi kartına taksitle sahip olabileceksiniz. Bu ürünün özellikleri ;

  • 5 filtreli 6 aşamalı su arıtma
  • Şebeke suyu kesilse bile hazırda 12 Litre içme suyu
  • Mineral filtresi ile Alkali su
  • Avrupa tipi lüks musluk

ayrıca 2 yıl firma garantisi bulunuyor. Şok aktüel 15-18 Nisan 2019 kataloğunun bir güzel ürünü ise Teba marka elektrikli çelik çay makinesi olabilir. Bu ürünün en iyi özelliği herhangi bir arıza olması durumunda ücretsiz kargo ile evinizden alınıp servise verilerek tamir görmesi ve tekrardan ücretsiz kargo ile evinize teslim edilmesidir. Bu ürünün özellikleri ise ;

  • Sıcak tutma fonksiyonu
  • Paslanmaz çelik 1.8 Litre kettle – 0.8 Litre demlik
  • Geniş çay filtresi
  • Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi
  • Gizli rezistans

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
9 Nisan 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın