Şok 7 Kasım 2018 Aktüel Ürünlerinde Bu Hafta

Şok marketlerde yeni katalog, Şok 7 Kasım 2018 itibari ile marketlerde satışa sunulan aktüel ürünleri incelediniz mi? Şok yeni kataloğu 7 Kasım broşürü burada.

Tüm Şok Aktüel Kataloglarını Görüntülemek için tıklayın

 

Kışlık kıyafet indirimleri ile yine farklı bir sayfasında kadınlara hitap eden Şok, %100 Akrilik kadın pançoları 19,95 TL ile sunuluyor, kış aylarında ısınmanızı sağlayacak olan pançolar ile hem şık hemde rahat aylar geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

  • KADIN BOYUNLUK: Yine 7 Kasım Şok indirimleri arasında yer alan bu boyunluk modelleri pançolarda olduğu gibi %100 akrilik ve zevkine düşkün kadınlar için tasarlanmış kış aylarında tamamlayıcı bir ürün olarak tercih edilebilir. Üstelik sadece 5.99 TL gibi uygun bir ücret ile müşterilere sunulmaktadır.
  • ERKEK ve KADIN BERELER: Yine aynı şekilde 5.99 TL ile erkekler için kış aylarının vazgeçilmezi ve soğuk günlerde kullanımı en çok olan bereler yine 7 Kasım gelecek olan şok indirimler arasında yerini alacak. Erkekler için balıkçı bere modeli sunulurken kadınlar içinde 9.99 TL ile ponponlu bere yine kadın müşteriler için sunuluyor.
  • ÇOCUK PANDA BERE: Çocukların tatlılıklarına tatlılık katacak olan bereler 9.99 TL ile yine 7 Kasımda şok raflarında yerini alacak.

ŞOK 7 KASIM 2018‘de MARKETLERDE

Yeni indirimler ile gelen Şok aktüel ürünleri arasında sade bir katalog karşımızda. Elektronik ürünler, mutfak ürünleri veya mobilya ürünleri yok, daha çok temizlik ve kıyafet ağırlıklı olan 7 Kasım Şok Broşüründe listelenen ürünler şu şekilde sıralanabilir. Doların yüksek olduğu bu dönemlerde büyük indirimler bekleyen müşteriler büyük hayal kırıklığı yaşayacak gibi ama temizlik ve bakım ürünleri ihtiyacı olan müşteriler içinde büyük fırsatların olacağını söylemek gerekli.

MOLFİX BEBEK BEZLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM

Çocuklu ailelerin en büyük masraflarından biriside şüphesizki bebek bezleridir. Şok bu kataloğunda temizlik ürünleri arasında yer alan ve aileler için büyük kolaylık ve maddi indirimler sağlayacak olan bebek bezlerini sunuyor. 62’li, 80’li ve 100’lü Mofix bebek bezi fiyatları 69,95 TL ile Şok 7 Kasım 2018 kataloğu arasında yer alacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Bir cevap yazın

One thought on “Şok 7 Kasım 2018 Aktüel Ürünlerinde Bu Hafta

  1. İndirimleri sürekli takip ediyorum ama elektronik ürünler gittikçe azalıyor bunun nedeni nedir daha önce mutfak robotu falan geliyordu onlarda gelmez oldu şok aktüel bim ve a101 karşısında tamamen yok olmak üzere