Şok 6 Şubat 2019 Kampanya Fırsatları

Kışlık kıyafet indirimleri ile yine farklı bir sayfasında kadınlara hitap eden Şok, %100 Akrilik kadın pançoları 19,95 TL ile sunuluyor, kış aylarında ısınmanızı sağlayacak olan pançolar ile hem şık hemde rahat aylar geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

KADIN BOYUNLUK: Yine 6 Şubat Şok indirimleri arasında yer alan bu boyunluk modelleri pançolarda olduğu gibi %100 akrilik ve zevkine düşkün kadınlar için tasarlanmış kış aylarında tamamlayıcı bir ürün olarak tercih edilebilir. Üstelik sadece 5.99 TL gibi uygun bir ücret ile müşterilere sunulmaktadır.
ERKEK ve KADIN BERELER: Yine aynı şekilde 5.99 TL ile erkekler için kış aylarının vazgeçilmezi ve soğuk günlerde kullanımı en çok olan bereler yine Şok 6 Şubat 2019 gelecek olan şok indirimler arasında yerini alacak. Erkekler için balıkçı bere modeli sunulurken kadınlar içinde 9.99 TL ile ponponlu bere yine kadın müşteriler için sunuluyor.

ÇOCUK PANDA BERE: Çocukların tatlılıklarına tatlılık katacak olan bereler 9.99 TL ile yine 6 Şubat’da şok raflarında yerini alacak.
ŞOK 7 KASIM 2019’de MARKETLERDE
Yeni indirimler ile gelen Şok aktüel ürünleri arasında sade bir katalog karşımızda. Elektronik ürünler, mutfak ürünleri veya mobilya ürünleri yok, daha çok temizlik ve kıyafet ağırlıklı olan 6 Şubat Şok Broşüründe listelenen ürünler şu şekilde sıralanabilir. Doların yüksek olduğu bu dönemlerde büyük indirimler bekleyen müşteriler büyük hayal kırıklığı yaşayacak gibi ama temizlik ve bakım ürünleri ihtiyacı olan müşteriler içinde büyük fırsatların olacağını söylemek gerekli.

MOLFİX BEBEK BEZLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM

Çocuklu ailelerin en büyük masraflarından biriside şüphesizki bebek bezleridir. Şok bu kataloğunda temizlik ürünleri arasında yer alan ve aileler için büyük kolaylık ve maddi indirimler sağlayacak olan bebek bezlerini sunuyor. 62’li, 80’li ve 100’lü Mofix bebek bezi fiyatları 69,95 TL ile Şok 6 Şubat 2019 kataloğu arasında yer alacak.

Şok 6 Şubat 2019 indirimler kataloğunu sunuyor.

Yine öncelik olarak ev hanımlarının ihtiyaçlarını ön planda tutan şok 6 Şubat 2019 kataloğu ile Dolaptan tutun elektronik ürünlere ve herkesin yakından bildiği paşabahçe ürünlerine kadar bir çok ürünü kataloğunda sunuyor.

4 Kapaklı Fırın Dolabı ilk sırasında bulunan kataloğun parlak beyaz sunta ile fırın bölümü bulunan 170cm boyunca 60cm genişliğinde ve 35cm derinliğinde olan mutfak isterseniz mutfağınızda istersenizde kilerinizde çok şık çok amaçlı kullanımı ile bir çok kişinin ihtiyacını karşılayacak cinsten. 18mm ayarlanabilir ayakları ile taşıma ve yer zemin sorunlarındanda korunmuş oluyorsunuz.

Yine kış dönemine yaklaştığımız bu aylarda Şok aktüel arasına geçen hafta olduğu gibi bu haftada sebze ve meyve ürünlerini ekledi. Özellikle meyve ağırlıklı olarak sunulan 6 Şubat 2019 Şok kataloğunda birbirinden uygun fiyatlar ile kış meyvelerini bulabilirsiniz.

King saç kurutma makimesi aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği ile bir çok kişinin bildiği ve tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle Şok kataloglarında da çok gördüğümüz bu saç kurutma makinesini Şok 6 Şubat 2019 tarihinden itibarende marketlerden temiz edebilirsiniz.

Ütü masası kılıfı çok kolay şekilde deforme olabilen ama yenisi ile değiştirildiğinde yeni bir ütü masası masrafından kurtaran en temel kullanımı sunan uygun fiyata alabileceğiniz ürünlerden birisidir. Şok indirimleri arasında 9,95 TL ile alabileceğiniz Keçeli, Lastikli 55x140cm boy ve enindeki ütü masası kılıfını yine özellikle ev hanımları tercih edecektir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...


Şok 6 Şubat 2019 Kampanya Fırsatları Şok Aktüel » 27 Ocak 2019 »0 1.678 kişi.
Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın