Şok 31 Ekim 2018 Aktüel Ürünleri Büyük İndirimler Başlıyor!

Şok yeni ürünleri 31 Ekim ile 6 Kasım arası indirimler kataloğunu sunuyor. Yine öncelik olarak ev hanımlarının ihtiyaçlarını ön planda tutan şok 31 Ekim 2018 kataloğu ile Dolaptan tutun elektronik ürünlere ve herkesin yakından bildiği paşabahçe ürünlerine kadar bir çok ürünü kataloğunda sunuyor.

4 Kapaklı Fırın Dolabı ilk sırasında bulunan kataloğun parlak beyaz sunta ile fırın bölümü bulunan 170cm boyunca 60cm genişliğinde ve 35cm derinliğinde olan mutfak isterseniz mutfağınızda istersenizde kilerinizde çok şık çok amaçlı kullanımı ile bir çok kişinin ihtiyacını karşılayacak cinsten. 18mm ayarlanabilir ayakları ile taşıma ve yer zemin sorunlarındanda korunmuş oluyorsunuz.

Yine kış dönemine yaklaştığımız bu aylarda Şok aktüel arasına geçen hafta olduğu gibi bu haftada sebze ve meyve ürünlerini ekledi. Özellikle meyve ağırlıklı olarak sunulan 31 Ekim 2018 Şok kataloğunda birbirinden uygun fiyatlar ile kış meyvelerini bulabilirsiniz.

King saç kurutma makimesi aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği ile bir çok kişinin bildiği ve tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle Şok kataloglarında da çok gördüğümüz bu saç kurutma makinesini Şok 31 Ekim 2018 tarihinden itibarende marketlerden temiz edebilirsiniz.

Ütü masası kılıfı çok kolay şekilde deforme olabilen ama yenisi ile değiştirildiğinde yeni bir ütü masası masrafından kurtaran en temel kullanımı sunan uygun fiyata alabileceğiniz ürünlerden birisidir. Şok indirimleri arasında 9,95 TL ile alabileceğiniz Keçeli, Lastikli 55x140cm boy ve enindeki ütü masası kılıfını yine özellikle ev hanımları tercih edecektir.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Şok yeni ürünleri ile 31 Ekim 2018’den itibaren marketlerde satışa sunulacak. Bomba gibi ürünleri kaçırmayın.Şok Aktüel » 30 Ekim 2018 »0 115 kişi.

Bir cevap yazın