Şok 27 Şubat 2019 – Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Şok Market 27 Şubat 2019 aktüel kataloğu daha yayınlanmamıştır. Yayınlandığı an ve takdirde ilk olarak bizim yayınlayacağımızı unutmayınız. İçinde bulunduğumuz haftanın aktüel ürünleri olan Şok 20 Şubat 2019 ile 26 Şubat 2019 tarihleri arasındaki aktüel ürünler kataloğuna aşağıda göz atabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl aynı dönemde gelen ürünlere bakarak bu tarihte nelerin gelebileceğine ilişkin fikir edinebiliriz. Geçen sene 21 Şubat 2018 Şok aktüel ürünlerinde Sinbo dijital baskül, Fantom ikoncan elektrikli süpürge, 3 katlı kurutmalık, banyo paspası, döner mekanizmalı temizlik seti, örgü desenli tuvalet fırça takımı, örgü desenli kapaklı kutu, Tefal Access buharlı ütü, kirli sepetli banyo dolabı, banyo havlusu, 2’li el yüz havlusu, örgü desenli kare temizlik sepeti, mafsallı duş seti, oyun hamuru seti yer almaktaydı. Geçen sene benzer haftalarda gelen ürünler ile bu sene benzer haftalarda gelen ürünlerin yada ürün çeşitlerinin birbirlerine yakın olduğunu göz önünde bulundurursak beklentilerimizi ona göre şekillendirebiliriz. Aşağıda güncel Şok 20 Şubat 2019 ile 26 Şubat 2019 tarihleri arasındaki aktüel ürünler kataloğuna göz atabilirsiniz, teşekkür ediyoruz.

 

Şok market, benzer mağazalar olan A101 ve BİM ile rekabet edebilmek için daha geniş yelpazede ve daha agresif zincir marketleşme ile arkasında Yıldız Holding yani Ülker grubu ile yola çıktı. Daha sonrasında Şok Marketlerinin satılması ile birlikte kimilerinde arkasında böyle bir güç olmadan devam edebilir mi şüphesi uyandırsa da yoluna başarılı bir şekilde devam etmektedir. Şok market aktüel ürünleri ile a101 aktüel ürünleri ve BİM aktüel ürünlerini aratmamaya başlamıştır. Kaliteli ürünler ve bol çeşit ile haftalık aktüel ürünlere devam etmektedir. Markalaşma stratejisinin başında yapmış olduğu geniş yelpazede aktüel ürünler ve haftalık değişken ürünlerde indirimler ile satışlarına devam etmekte olan Şok marketler zinciri, gelecekte de adından söz ettireceğinin sinyalini vermektedir.

Peki Şok 27 Şubat 2019 aktüel kataloğunda nelerin yer alması bekleniyor? Bu haftanın aktüel ürün katoloğunda neler yer aldığını incelediğimizde gelecek haftanın aktüel ürünler kataloğunda neler yer alabilir, yada nelerin yer almayacağını bilip fikir sahibi olabilir, öngörebiliriz.

ŞOK 27 ŞUBAT 2019 KATALOĞU

Şubat ayının başlarında havaların da güzel gitmesi ile Şok aktüel ürünlerinde sinbo elektrikli ızgara ile karşılaşmaktayız. Kumsal marka tencere ve tava takımları ile mutfak eşyalarına giriş yapmakta olan Şok 27 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu, Paşabahçe cam bardaklar, paşabahçe cam saklama kapları, Paşabahçe cam baharatlık ile cam ürünleri, çeşitli boylarda çelik saklama kapları içermektedir.

 

Dekoratif kırlent, temizlik için bezler, mob setleri ile evde lazım olabilecek bazı ürünlere de yer verilen Şok 27 Şubat 2019 aktüel kataloğunda çocuklar da unutulmamış ve peluş oyuncaklar, Küçük metal arabalar ve bebekler için oyuncak bul tak kamyonu da yer almıştır. Her hafta mutlaka indirime girmekte olan çeşitli kişisel bakım ürünlerini de yine bu haftanın aktüel kataloğunda görmekteyiz. Evin 5 litre ayçiçek yağı 30,50 tl ile arka sayfanın üst kısmında büyük yer tutmuş,  25 tl ve üzeri alışveriş yapanlar için indirime giren ürünlerde ise Maret geleneksel fermente sucuk 20 tl’den 10 TL’ye inerek arka sayfada kendine yer bulmuştur.

16 Şubat Şok Hafta Sonu Kataloğunu da 27 Şubat 2019 haftanın katalogu ile beraber inceleyebilirsiniz.

27 Şubat 2019 Şok Aktüel yayınlandığı anda size ulaştıracağımızı unutmayın, takipte kalın.Şok 27 Şubat 2019 – Aktüel Ürünler Kataloğu Şok Aktüel » 25 Şubat 2019 »0 9.167 kişi.
Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın