Şok 17 Temmuz 2019 Kataloğu

Şok 17 Temmuz 2019 Kataloğunda Neler Var?

Henüz hazırlık aşamasında olan bu katalog içerisinde neler olduğunu düşünecek çok kısa bir zamanımız var, yaklaşık olarak 3 gün içerisinde yayınlanması bekelenen bu katalog hepimiz için bir merak konusu. Ne zaman hangi ürünün geleceğini bilmek gerçekten zor olduğu için bizde sizin gibi genellikle tahminsel olarak ilerliyoruz. Ama yinede Şok 17 Temmuz 2019 tarihinde gelecek olan ürünlerin çok büyük bir ilgi göreceğini düşünmüyoruz çünkü daha önceki kataloglarda olduğu gibi çok az ilgi gören ürün ile karşılaşıyoruz. Bu ürünlerde sadece ev hanımlarının göz gezdirdiği ürünler oluyor. İhtiyaç duyulmayan ürünlerin tercih edilmediğini hepimiz biliyoruz, bunun için 17 temmuz şok kataloğundan pek bir beklentimiz yok.

Şok 10 Temmuz 2019

17 Temmuz Şok Kataloğu Yenilikleri!.

Tabiki karamsar konuşuyor olsakta umudumuzu kesmiş değiliz, ülke genelinde çok zor bir ekonomik dönemin yaşandığını göz ardı etmemek gerekli. Bu nedenle gelecek ürünlerin büyük indirimler ile gelmesi beklenemez. Sabırlı olmalı ve daha sonraki katalogları beklemeliyiz, Şok marketleri genellikle ayda sadece 1 kez büyük ürün partileri getirmektedir.

Bu indirim bazen ay başı bazende ay sonu olabilir ama şok 17 Temmuz 2019  kataloğunda olacağını sanmıyoruz. Sizin gelmesini beklediğiniz veya düşündüğünüz ürünleri bize yorum yaparak yazabilirsiniz.

 

 

Şok 10 Temmuz 2019 Kataloğu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...


Şok 17 Temmuz 2019 Kataloğu Şok Aktüel » 10 Temmuz 2019 »0 417 kişi.
Avatar
Bahar Güllüoğlu
Boğaziçi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunu olan Bahar Güllüoğlu'nun eğitim hayatı dopdoludur. Özel İngilizce dersi vererek hayatını devam ettiren Bahar aynı zamanda eğitime dair her türlü haberi sizlere aktarıyor. En büyük hobisi kitap okumaktır.

Bir cevap yazın