Şok 17 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok aktüel kataloğunun yayınlanma tarihi açıklandı ve sizlere sürpriz indirimleri sunmaya devam ediyorlar. Büyükşehirlerde yokluk çadırlarının kaldırılmasıyla birlikte sebze fiyatlarındaki artışın sürdüğü bu dönemlerde marketlerin ve pazarların buna nasıl cevap vereceği merak konusuydu Şok yeni yayınladığı kataloğun bu indirimleri sürdüreceğini belli etmiş oldu. Şok 17 Nisan 2019 kataloğunda açıklanan meyve ve sebze fiyatlarının piyasanın oldukça altında olduğu açıkça görülüyor. Alış gücünün büyük oranda düştüğü ve ekonominin büyük sıkıntılara  girdiği bu dönemde mutfak ihtiyaçlarını en ucuz yoldan alma konusunda halkın içinde bulunduğu arayışı bir nebze olsa da durduracak bu aktüel ürünler kataloğu oldukça güzel fırsat ürünlerine sahip olduğu gözüküyor.

A101 18 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Aktüel Fırsat Ürünleri

Bir çok mutfağın ihtiyacı olan küçük ev aletleri sürekli elimizin altında olması gereken oldukça işe yarar ürünlerdir. Her türlü yemeği yapmakta yardımcımız olan blender seti bu hafta Şok 17 Nisan 2019 aktüel kataloğunda yerini alıyor. Group marka bir çok farklı çırpma ve doğrama ucu bulunan paslanmaz çelik kaplama bu ürün 129.90 TL gibi bir fiyata marketlerde sizi bekliyor. Canınız her kahve istediğinizde veya arkadaşlarınızı ağırladığınızda kolayca kahve yapabileceğiniz 4 kişilik paslanmaz çelikten kahve cezvesi 27.90 TL gibi bir fiyatı bulunuyor.

Bim 19 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Patates kızartması için kullandığımız fritözlerin içine oldukça çok yağ koymamız gerekiyordu ve bunu kullanırken yağını sürekli değiştirmemiz gerekiyordu ayrıca temizliği oldukça zor olan bu ürünün yerine artık kızartma tavaları ortaya çıktı. İçinde teli bulunan teli ile patateslerinizi kolayca kızartabilir ayrıca kızardıktan sonra tabağa kolayca almanızı sağlayabilecek teli bulunuyor.

Şok İndirimli Ürünler Kataloğu

Evlerimizde film izlerken canımız mısır patlatmak istediğimizde tencereyle uğraşmak oldukça zor olabiliyor. Şok 17 Nisan 2019 kataloğunda sizlere mısır patlatmayı oldukça kolaylaştıracak bir ürün bulunuyor. 4.95 TL gibi oldukça güzel bir fiyata satılan mısır patlangacı herhangi bir zorluk çekmeden istediğiniz zaman sinema keyfinize keyif katacaksınız. Patlattığınız mısırları istediğiniz gibi yemek isterseniz eğer tanesi 2.99 TL gibi bir fiyata satılan cips ve mısır kovasını alabilirsiniz. Ayrıca 25 TL ve üzeri alışverişlerinize özel indirimler sizleri bekliyor. Doğadan geleneksel çay 24.00 TL’den 18.00 TL gibi bir fiyata düşüyor. Bahçıvan tost peyniri 16.00 TL gibi bir fiyattan 10.00 TL’ye düşüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
10 Nisan 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın