Şok 13 Mart 2019 – Şok 13 Mart Gelecek Ürünleri

Şok mart ayında yepyeni indirimler ile göz doldurmaya devam ediyor. Axen Led Tv bu haftanın en iyi ürünü gibi gözüküyor. Eğer aklınızdan televizyonunuzu yenilemek veya başak bir odanıza televizyon almak istiyorsanız bu 82 Ekran televizyon tam size göre Şok aktüel ürünler kataloğu bu tarz güzel ürünleri ucuza fiyatla bu hafta sizlerle buluşturacak gibi gözüküyor. Gelecek ürünler arasında bir başka yeni ürün evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz çeyizlik veya hediyelik olarak bile alınabilecek 40×60 Baskılı havlu banyolarınıza farklı bir hava katacak olan bu havlular farklı renk çeşitleriyle Şok marketlerde sizleri bekliyor. Mutfak havlusu olarak veya misafirlerinize sunabileceğiniz bu havluların fiyatı 19.90 TL gibi ucuza satılacak. %100 Pamuk olan bu havluların yumuşaklığı sizi cezbedecek. Group çelik su ısıtıcısı başka bir aktüel ürünü olarak sizlere geliyor. 1.8 Litre su kapasitesi olan bu üründe istediğiniz gibi su ısıtabilir. Birden çok misafiriniz gelse bile hepsine çay yapabilirsiniz. 1500 Watt olması sebebiyle ağzına kadar dolu olsa bile suyunuzu dakikalar içerisinde hızla ısıtabilecek.

Şok her hafta farklı ürünler ile aktüel ürünlerini listeleniyor.. Dolayısıyla iki hafta üstüste aynı ürünlerin gelme ihtimali düşüktür. Şok 13 Mart 2019 aktüel kataloğunda nelerin yer alamayacağını Şok 13 Mart ve 5 Mart arası aktüel ürünler kataloğuna bakarak tahmin edebilir, fikir sahibi olabiliriz.

Şok 13 Mart 2019 aktüel ürünler kataloğunda 13 mp kameralı 3 gb ralli Huawei y7 2018 cep telefonu, Sinbo mini tost makinesi, Rowenta elektrikli süpürge, Kumsal marka granit efektli kek kalıbı çeşitleri, Paşabahçe ölçü kabı ve kase, Lav fresco kilitli büyük ve küçük saklama kapları, ayaklı servis tabağı, Paşabahçe snowbox saklama kabı, sevimli tekerler oyuncak araba yer almaktadır.

Aktüel ürünleri kataloğunun arka sayfasında ise Şok 13 Mart 2019 Aktüel ürünler kataloğunda yer almasını beklemediğimiz indirimli temizlik ürünleri yer almaktadır. 25tl ve üzerinde alacağınız 3lü Vernel Max 3’lü fırsat paketi 27 TL’den 19 tl’ye düşmüştür.

Şok 13 Mart kataloğunun 10 Mart tarihinde yayınlanması beklenmektedir. İçinde bulunduğumuz haftanın aktüel ürünleri olan Şok 13 Mart 2019 ile 13 Mart 2019 tarihleri arasındaki aktüel ürünler kataloğuna aşağıda göz atabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl aynı dönemde gelen ürünlere bakarak bu tarihte nelerin gelebileceğine ilişkin fikir edinebiliriz. Geçen sene 13 Mart 2018 Şok aktüel ürünlerinde Sinbo dijital baskül, Fantom ikoncan elektrikli süpürge, 3 katlı kurutmalık, banyo paspası, döner mekanizmalı temizlik seti, örgü desenli tuvalet fırça takımı, örgü desenli kapaklı kutu, Tefal Access buharlı ütü, kirli sepetli banyo dolabı, banyo havlusu, 2’li el yüz havlusu, örgü desenli kare temizlik sepeti, mafsallı duş seti, oyun hamuru seti yer almaktaydı. Geçen sene benzer haftalarda gelen ürünler ile bu sene benzer haftalarda gelen ürünlerin yada ürün çeşitlerinin birbirlerine yakın olduğunu göz önünde bulundurursak beklentilerimizi ona göre şekillendirebiliriz. Aşağıda güncel Şok 13 Mart 2019 tarihleri arasındaki aktüel ürünler kataloğuna göz atabilirsiniz, teşekkür ediyoruz.

Şok market, benzer mağazalar olan A101 ve BİM ile rekabet edebilmek için daha geniş yelpazede ve daha agresif zincir marketleşme ile arkasında Yıldız Holding yani Ülker grubu ile yola çıktı. Daha sonrasında Şok Marketlerinin satılması ile birlikte kimilerinde arkasında böyle bir güç olmadan devam edebilir mi şüphesi uyandırsa da yoluna başarılı bir şekilde devam etmektedir. Şok market aktüel ürünleri ile a101 aktüel ürünleri ve BİM aktüel ürünlerini aratmamaya başlamıştır. Kaliteli ürünler ve bol çeşit ile haftalık aktüel ürünlere devam etmektedir. Markalaşma stratejisinin başında yapmış olduğu geniş yelpazede aktüel ürünler ve haftalık değişken ürünlerde indirimler ile satışlarına devam etmekte olan Şok marketler zinciri, gelecekte de adından söz ettireceğinin sinyalini vermektedir.

Peki Şok 13 Mart 2019 aktüel kataloğunda nelerin yer alması bekleniyor? Bu haftanın aktüel ürün katoloğunda neler yer aldığını incelediğimizde gelecek haftanın aktüel ürünler kataloğunda neler yer alabilir, yada nelerin yer almayacağını bilip fikir sahibi olabilir, öngörebiliriz.

ŞOK 13 Mart 2019 KATALOĞU

Mart ayının başlarında havaların da güzel gitmesi ile Şok aktüel ürünlerinde sinbo elektrikli ızgara ile karşılaşmaktayız. Kumsal marka tencere ve tava takımları ile mutfak eşyalarına giriş yapmakta olan Şok 13 Mart 2019 Aktüel Kataloğu, Paşabahçe cam bardaklar, paşabahçe cam saklama kapları, Paşabahçe cam baharatlık ile cam ürünleri, çeşitli boylarda çelik saklama kapları içermektedir.

Dekoratif kırlent, temizlik için bezler, mob setleri ile evde lazım olabilecek bazı ürünlere de yer verilen Şok 13 Mart 2019 aktüel kataloğunda çocuklar da unutulmamış ve peluş oyuncaklar, Küçük metal arabalar ve bebekler için oyuncak bul tak kamyonu da yer almıştır. Her hafta mutlaka indirime girmekte olan çeşitli kişisel bakım ürünlerini de yine bu haftanın aktüel kataloğunda görmekteyiz. Evin 5 litre ayçiçek yağı 30,50 tl ile arka sayfanın üst kısmında büyük yer tutmuş,  25 tl ve üzeri alışveriş yapanlar için indirime giren ürünlerde ise Maret geleneksel fermente sucuk 20 tl’den 10 TL’ye inerek arka sayfada kendine yer bulmuştur.

13 Mart Şok Hafta Sonu Kataloğunu da 13 Mart 2019 haftanın katalogu ile beraber inceleyebilirsiniz.

13 Mart 2019 Şok Aktüel yayınlandığı anda size ulaştıracağımızı unutmayın, takipte kalın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...


Şok 13 Mart 2019 – Şok 13 Mart Gelecek Ürünleri Şok Aktüel » 6 Mart 2019 »0 1.260 kişi.
Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın