Şok 11-14 Nisan 2019 Gelecek Ürünler Listesi

Bu haftanın yeni ürünleri arasında kadınların hoşuna gidecek bir çok ürün bulunuyor. Yaptıkları alışverişlerde hem ihtiyaçları olan bir çok ürüne sahip olacaklar hemde ucuza alışverişin tadını çıkartacaklar. Bir çok marketin aktüellerini yayınladığı bu haftada en çok indirime sahip olan market merak ediliyordu. Sizlere bu hafta Şok 11-14 Nisan 2019 kataloğunda nelerin indirime girdiğinden bahsedeceğiz.

Şok Aktüel İndirim Fırsatlarında Bu Hafta Neler Var

Bazen büyük alışveriş mağazalarını gezsek bile aradığımızı bulamaya biliyoruz. İstediğimiz ürünlerin gelmesini Şok 11-14 Nisan 2019 aktüel kataloğuna bakıp bekliyoruz. Evimize yakın olan marketlerin bizlere sunduğu bir sürü yenilik olabiliyor . Her hafta yayınladıkları kataloglar bizlerin belkide en çok ihtiyacı olan ürünler olabiliyor bir çok internet sitesinden bakıp veya büyük yapı marketleri dolaşıp bulamadığımız ürünleri yanı başımızda bulabiliyoruz.

Bu hafta ise Şok aktüel bu tarz ürünleri mağazalarına getirerek bizlere büyük bir sürpriz hazırlamış gibi görünüyor. Her evin ihtiyacı olan olmazsa olmazı ütüler bu hafta şok mağazalarında bulunuyor. PHILIPS buhar kazanlı ütü güzel bir indirime sahip gibi gözüküyor. Bu tarz ürünlerin kendi mağazalarında bile bazen satışı olmayabiliyor. Ama Şok bu hafta sizlere bu mükemmel ürünü güzel indirimli fiyatı ile buluşturuyor. 325.00 TL gibi buharlı ütü standartlarına göre oldukça ucuz bir fiyatı var Phılıps markasının kalitesi altında ayrıca 2 yıl boyunca firma garantisi bulunuyor.

Şok Nisan 2019 Kataloğu İndirimleri Yayınlandı

Erkeklere özel olarak bulunan kişisel bakım setleri oldukça pahalı olabiliyor. Kimi ürünlerde istediğimiz parçalar bulunmuyor. Bir tıraş seti aldığımız zaman içerisinden çıkan parçaların yetersizliği verdiğimiz paranın boşa gitmesine sebep oluyor. Yılların eskitemediği ürünleri oldukça kaliteli ve dayanıklı bir marka olan FAKİR marka ürünler şok marketlere yepyeni bir indirimle geliyor.  Erkek bakım seti olarak satışa sunulan bu ürün Şok 11-14 Nisan 2019 aktüelinin yıldızı olabilir.

İçerisinde şarj aleti , bakım yağı , berber tarağı , burun kılı temizleme aparatı , kulak kılı temizleme aparatı gibi parçalara sahip bu ürün ıslak veya kuru saç farketmeksizin her türlü durumda kullanılabiliyor. Ayrıca sakallarınıza şekil vermek için aparatı da bulunuyor. İçerisinde 4 farklı uzunluğa sahip saç tıraşı için başlık bulunmakta ve tamamen paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Bu ürünün fiyatı 119.90 TL gibi piyasanın oldukça altında sizleri bekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
9 Nisan 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın