Şok 10 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Ülkemizde ucuz ürün denildiği zaman aklınıza Şok marketleri geliyor oldukça kaliteli olan ürünleri gerçekten makul fiyatlara satan zincir marketlerden biri konumunda son yıllarda yaptığı atılımla mağaza sayısını yükselterek artık her mahalleye bir tane market koydu ve indirimli ürün yelpazesini genişleterek bizlere en ucuz ürünleri sunmaya devam etti. Şok 10 Nisan 2019 aktüel kataloğunu yayınlayan marketlerden biri ve bu ürünleri özenle seçtiği çok belli tam olarak mevsimsel , ihtiyaca göre , kişiye indirgenmiş bir yol izleyerek sizlere fırsat ürünleri tam nokta atışı ile sunmaya devam ediyor. İhtiyacınız olan her türlü ürünü sanki aklınızı okuyormuşcasına ertesi gün kapınızın önünde bir markette bulmak oldukça güzel bir duygu sizlerde yeni aktüel makalemizi okuyarak bu ürünlerin hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz.

A101 11 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 12 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

 

Şok Market Aktüel Ürünleri

Bu haftanın kataloğunda kişisel bakım ürünleri öne çıkıyor gibi gözüküyor.  Herkesin ihtiyacı olabilecek iki ürünü sizlere bir arada sunuyor. Kadınların olmazsa olmaz ihtiyacı saç maşası 29.90 TL gibi bir fiyata sizlerin olabilir. Sinbo marka kaliteye sahip bu ürün son teknoloji ve parça takma özelliğine sahip Şok 10 Nisan 2019 fırsat ürünlerinden bir tanesi hem kadınlar hem de erkekler için güzel bir fırsat yılların eskitemediği Raks marka saç kurutma makinesi 59.90 TL gibi bir fiyatla sizleri Şok marketlerde bekliyor. Her türlü ısı ayarı olan bu üründe farklı fönlere  özel uç başlıklarıda bulunuyor.

Şok Aktüel İndirimli Fırsat Ürünleri Kataloğu

Sabahları uyandığınızda ilk işiniz kahveye sarılmak ise sizlere özel çok güzel ve kaliteli bir ürün indirimli olarak satılıyor. Ayrıca French press kullanarak bitki çayları içmeyi seviyor iseniz Şok 10 Nisan 2019 kataloğu sizleri oldukça sevindirecek gibi gözüküyor. Ayrıca sabahları hızlı bir şekilde kahvaltı yapmak isterseniz Sinbo markasının kalitesiyle birleşen ücretsiz kargo ile teknik servis imkanı bulunan mini tost makinesi 49.90 TL gibi oldukça ucuz bir fiyata sizlerin olacak ve 6 taksit imkanı ile ev ekonomisine zarar vermeden bu ürünü alabileceksiniz. Misafirlerinizi ağırlarken çay demlemekte sorun yaşıyorsanız sizlere oldukça güzel bir fırsat ürünü geliyor. 2 Litreye yakın su kapasitesi ile demlik demlik çay yapmaktansa tek bir demleme ile bütün misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz Sinbo elektrikli çay makinesi 79.90 TL gibi bir fiyata sizlerin olabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
4 Nisan 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın