tipobet365 grandpashabet giriş betovis güvenilir bahis siteleri sahabet twitter superbetin pusulabet twitter hiltonbet hiltonbet twitter veslot giriş kalebet trwin giriş trwin betovis giriş

Samsung, Galaxy S20+ ve Galaxy Buds+ BTS Özel Serisini tanıttı!

Samsung Electronics, pop müzik ve popüler kültür alanında dünya çapında üne sahip K-pop grubu BTS ile iş birliği kapsamında, Galaxy S20+ BTS Edition ve Galaxy Buds+ BTS Edition serisini tanıttı. Bu seri, dünya çapındaki hayranlara en sevdikleri grupla her zamankinden daha da yakın bir bağ kurma olanağı sağlıyor.

Galaxy S20+ BTS Serisinin yeni tasarımı, mor renkli cam ve metal dış yüzeye sahip. Galaxy Buds+ BTS Serisi ile Galaxy Buds+ şarj kutusu da mor renkte, üzerinde grubun logosu ve mor kalp simgesi ile beraber sunuluyor. BTS hayranları, Samsung’un bu özel serisi sayesinde gönül verdikleri grubu yansıtan cihazları kullanmanın keyfini yaşayacak.

Galaxy Buds+Galaxy S20+ BTS Özel Serisinde, önceden yüklenmiş BTS’den ilham alan temalar ve hayran topluluğu platformu da yer alacak. Kutunun içinde, cihazla birlikte hayranların cihazları daha da kişiselleştirebilmesini sağlayacak dekoratif çıkartmalar ve hayranların saklayabileceği grup üyelerinin resimlerini içeren fotoğraf kartları da olacak. Tüm dünyada Galaxy S20+ sahiplerinin hayatlarındaki anları yakalamak ve hikâyelerini aktarmak için kullandığı üst düzey kameraya da sahip olan cihaz, BTS ile dünyanın dört bir yanındaki hayranlarının birbirlerine her zamankinden daha yakın hissetmeleri ve birbirleriyle yaratıcı içerikleri paylaşmaları için yeni yollar yaratacak.

SAMSUNG’UN YENİ TASARIMLARI HERKESİ HAYRAN BIRAKTI!.

BTS hayranları Galaxy Buds+ BTS Serisi’nin sadece tasarımıyla değil, aynı zamanda üst düzey ses kalitesiyle de grubun müziğine daha da yakınlaşacak. Galaxy Buds+, AKG ses sistemiyle dengeli, ayrıntılı ve kapsayıcı bir ses sunuyor. Çift taraflı hoparlörleri sayesinde de, BTS hayranları kendilerini şarkıların ritmine daha fazla kaptırabilecek.. Galaxy Buds+ BTS Özel Serisi ile beraber, grubun fotoğraf kartları da hayranlara özel bir hatıra olarak kutunun içinden çıkıyor.

Galaxy S20+

Samsung Electronics Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Mobil İletişim Bölümü Küresel Pazarlama Ekibi Başkanı Stephanie Choi, “Galaxy S20+ ve Galaxy Buds+ BTS Edition, üyelerinin müzik yoluyla sevgi ve uyum mesajı verdiği BTS ile anlamlı yeniliklerle daha iyi bir gelecek yaratan Samsung arasındaki iş birliğinin bir sonucu. Bunun tüm dünyada hayranlar ve tüketiciler için mutluluk ve eğlence kaynağı olmasını umuyoruz.” dedi.

Güney Koreli K-Pop grubu BTS, Türkiye dâhil olmak üzere tüm dünyada gençler arasında büyük ilgi görüyor. Müzik dünyasında yeni bir akım başlatan BTS ile teknolojinin lider markalarından Samsung arasında gerçekleştirilen iş birliği ile geliştirilen bu ürünlerin Türkiye’ye ne zaman geleceği merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Kahramanmaraşlı fotoğrafçı Emre…
Google Haberler