Reklam Çalışmalarında Tanıtım Yazısı Değer Kazanıyor

Diş teli fiyatı

Tanıtım yazısı, web sitelerin Google’da üst sıralara çıkmasına yardımcı olması için alınan ücretli backlink kaynaklarıdır. Aynı kategoride yada eş değer kalitede olan sitelerden başka bir siteye alınan doğrudan bağlantıya sahip tanıtım amaçlı yazılardır.

Bir ürünün satılması yada o ürün için müşteri bulunması için radyo ve televizyonlarda çekilen reklam filmleri veya tanıtım videoları artık yerini tamamen müşteri ile bilgi etkileşiminde olan web sitelerinden tanıtım yazısı almayı tercih etmeye başlandı. Müşteri potansiyelinin daha çok olduğu bilgi veya şikayet sayfalarından, sitelerinden alınan reklam bannerları, tanıtım yazıları veya uzman üyelikleri satıcı ile müşterinin tam olarak ilgili ürün hakkında buluşmasını sağlıyor.

Reklam çekilmerine oranla çok daha uygun olan tanıtım çalışmaları genellikle SEO uzmanları tarafından tercih edilmektedir, arama sonuçlarında yükselme amacı taşıyan çalışmalarda müşterilerin arama motorları vasıtasıyla istedikleri bilgiyi almaları ve bu bilgiye en yakın ürünü sunmak içinde size bağlantı sunmaları tama olarak tanıtım yazısı görevleri arasındadır.

Günümüzde tabiki web sitelerini bu şekilde paravan olarak kullanmayı kimse kabul etmemektedir ve tanıtım yazısı almak isteyenlerde bu şekilde çalışmayı uygun görmezler. Kendi sitelerinin üst sırada olması için çalışma yapmak herkes için daha mantıklı olmuştur. Tanıtım yazısı fiyatları alınan sitenin otoritesine göre değişmektedir. Bu fiyat bazen 20 TL ile başlarken bin TL ve üstüne bile çıkabilir.

Kaliteli tanıtım yazısı fiyatları ne kadar olduğunu öğrenmek için üstteki linki takip edebilirsiniz.

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS OZAN Gaming in…
Google Haberler