Özgür Özcan başarılı projelere imza atmaya devam ediyor

Diş teli fiyatı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Halka adlı dizide canlandırdığı “Bahtiyar” karakteri ile seyircisinin büyük beğenini kazana Özgür Özcan daha…

TRT1 ekranlarında yayınlanan Halka adlı dizide canlandırdığı “Bahtiyar” karakteri ile seyircisinin büyük beğenini kazana Özgür Özcan daha sonra da yine TRT1 ekranlarında yayınlanan “Şampiyon” adlı dizide “Tefeci Halim” karakteriyle gönüllere taht kurmuştu.

 

Oyunculuktaki başarısını perçinleyerek yapımcıların ve yönetmenlerin dikkatlerini üstüne çekmeyi başaran Özgür Özcan dijital bir platformda yayınlanan “Sokağın Çocukları” ve son olarak da Show TV ekranlarında yayınlanan “Gelsin Hayat” adlı dizide de “Burhan” karakteri ile başarılı bir performans gösterdi.

 

Başarılı oyuncu “Kendimi oyunculuk konusunda sürekli geliştiriyorum. Bugüne kadar başarılı projelere imza atmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Önümüzdeki günlerde yine ses getirecek bir proje ve rolle hayranlarımla buluşacağım” diyerek duygularını dile getirdi.

 

Özgür Özcan Kimdir?

 

Özgür Özcan 1980 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite yıllarında çeşitli tiyatro çalışmaları ile bölgesel başarılar gösteren Özcan, iş hayatında da ticari projelerde yöneticilik yapmaktadır. Otuzlu yaşlarından sonra dizi ve film hayatında aktiflik kazan oyuncu Özgür Özcan bugüne kadar birçok farklı dizi ve filmde rol almıştır.  TRT’nin sevilen projelerinden birisi olan Şampiyon dizisinde Tefeci Halim karakteri ile bilinen Özcan aşkla bağlı olduğu oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS İnşaat Projeleri Yeniden…
Google Haberler