Ömer 13. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ömer Gamze’nin Erdal’la Evlenmesini Engellemeye Çalışıyor!

Star Tv’nin beğenilen dizisi Ömer, 13. yeni kısmıyla 17 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ömer, Süreyya’nın kendisini öpmesinden sonra ona karşı bir şey hissetmediğini anlar. Süreyya’ya ona karşı bir şey hissetmediğini söyleyip nişanı atar. Gamze, Ömer’in nişanı attığını duyunca havalara uçar. Ömer Gamze’ye, kendisinin Süreyya’dan ayrıldığını onun da Erdal’dan ayrılmasını istediğini söyler. Gamze ise, bunun olamayacağını söyler. Ömer 13. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ömer, Gamze’nin Erdal’la evlenmesini engellemeye çalışıyor.

Ömer Gamze’nin Erdal’la Evlenmesini Engellemeye Çalışıyor!

Ömer 13. kısım 2. fragmanında; Süreyya’nın babası Ömer’in karşısına çıkıp kızının ismini kirletmesine müsaade vermeyeceğini, kızıyla evlenmesi gerektiğini istediğini söylüyor. Ömer’in nişanı atmasına ağabeyi ve babası büyük reaksiyon gösteriyor. Erdal, Gamze’ye evlenme teklif ediyor. Gamze de kabul ediyor. Erdal Gamze’yi, istemeye geldiğinde Ömer kapıya dayanıyor ve Gamze’ye onu almaya geldiğini söylüyor.

İşte Ömer 13. kısım 2. fragmanı…

ÖMER 12. KISIM ÖZETİ!

Ömer’in Tuna’yla konuşmasından sonra her şey değişir. Gamze, Tuna’nın Erdal’ı istemediği mazeretiyle onunla görüşmeme kararı almıştı. Lakin Tuna’nın Ömer’le konuştuktan sonra Erdal’ı kabul etmesi her şeyi değiştirir. Erdal, bu duruma çok sevinir ve Ömer ile Süreyya’yı iftar yemeğine davet eder.

Yemekte Gamze, Ömer’e takılmaya devam eder. Süreyya, Gamze ile Erdal’ın tekrar bir ortaya geldiği için çok keyifli olur. Nisa, restoranda çalışmaya başlar. Tahir, konuta yatak alıp gece yarısı Nisa’yı konutuna götürmek için kapısını çalar. Emine, annesinin markete gittiğini söyleyince Tahir küplere biner.

Nisa, işten müsaade alıp çabucak konuta döner. Tahir, zorla Nisa ve çocuklarını konuta götürür. Şükran ise, onları kaçırmak için fare alıp konutun içine dağıtır. Lakin bu planı da suya düşer. Bu sefer Tahir herkesi babasının konutuna götürür. Emine, arkadaşıyla babasının kaldığı yere sarfiyat.

Orada babasıyla yüzleşen Emine, babasının çaldığı paraları yediğini ve annesinden boşanmak istediğini öğrenir. Arkadaşı ise, annesinin meskene dönmesi için boynuna bıçak dayar ve annesine o adamı bırakıp konuta dönmesini istediğini söyler. O da oğluna konuta dönme kelamı verir.

Emine, meskende babasının dönmeyeceğini dayısına ve babasına söyler. O sırada kapı çaler ve Nisa karşısında Hakan’ı görür. Hakan, sevgilisi kendisini terk ettiği için mi yoksa Nisa’dan boşanmak için mi konuta geri döndü?

Fatma, Tuna’yla konuşup Erdal’ı kabullendirdiği için Ömer ile Süreyya’yı yemeğe davet eder. Gamze, onların gelmesini balkonda beklemeye başlar. Süreyya Ömer’e, gördüğü rüyayı anlatırken onu dudağından öper. Gamze, onları görür.

Ömer 13. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ömer Nişanı Atıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS İnci Mercan Kuba…
Google Haberler