News Kayıtlı Haber Sitesinden Tanıtım Yazısı Satışları Başlamıştır!.

Aktüel Ürünler başta olmak üzere bir çok kategoride içerik paylaşımı yapan Aktüel10 artık tanıtım yazısı siparişleri almaya başlayacak. SEO temellerine uygun çalışmaları ile site gücüne güç katan ve NEWS KAYITLI HABER SİTESİ özelliği ile her zaman farklı ve kaliteli olan bir site olma yolunda ilerlemektedir.

Tamamen organik çalışmalar ile oluşturulmuş SEO altyapısı sitemizin kısa zamanda bir çok rakip siteye göre çok daha hızlı değerler kazanmasını sağlamıştır. Alexa verilerine her ne kadar önem vermesekte tanıtım yazısı veren kişilerin önemsemesinden dolayı ekleme gereği gördük. Dünya 294K – TR 5.153 sırada bulunan aktüel10 üzerinde news kayıtlı olarak tanıtım yazısı verebilirsiniz.

Tanıtım yazısı haber uygunluğuna göre News üzerinde çıkmaktadır. Bilindiği gibi özgün olan bir çok içerik ve sorunsuz şekilde news üzerinde çıksada bazı durumlarda bu sonuçlar değişebiliyor. Tanıtım yazısı kurallarına uyduğunuz dürece sorunsuz şekilde tanıtım yazısı News kayıtlarında çıkacaktır.

Tanıtım yazısı makalemizin news sonuçlarında görüntüsü.

2018 Yılında kayıt edilerek 2022 yılına kadar uzatılmış olan Aktüel10 sürekli olarak belirli aralıklarla uzatılarak ilerlemektedir. Satılma veya el değiştirme düşüncesi bulunmayan web sitesinde yayınlamış olduğunuz tanıtım yazıları site aktif olduğu sürece kalacaktır. Satılma veya el değiştirme durumlarında anlaşmalar içerisinde tanıtım yazılarının silinmemesi koşulu olacaktır.

  • Tanıtım yazısı minimum 300 kelime özgün içerik olmalıdır.
  • Bir Tanıtım Yazısı için sadece 1 adet link çıkışı yapılabilir. (Bin kelime yazılar için 2 link)
  • Bir anahtar kelime için sadece bir sitenin tanıtım yazısı kabul edilir, ikinci kez satışı yapılamaz.
  • Makale kalitesi ve uyumluluğu beğenilmezse ne kadar yüklü fiyatlar önersenizde yazı yayınlanmayacaktır.

KELİME SAYISINA GÖRE MAKALE ÜCRETLERİ
300 Kelime 50 TL
1000 Kelime 80 TL

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
6 Nisan 2019

Furkan TUNAHAN
Furkan TUNAHAN
Dijital Strateji alanında kendini geliştirerek bir web sitesinin fikir aşaması ve zirve arasındaki otoriter planlamasını yapmaktadır. Teknik bilgi, Dijital hayat ve Stratejinin birleşiminden oluşan "Avcı Çukuru" projesini gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın