Netflix para verip alınan üyeliklerde reklam göstermeye hazırlanıyor

Diş teli fiyatı

Türkiye’de yüz binlerce insan tarafından kullanılan ve bütün dünyada 100 milyona yakın ücretli üyeliği bulunan Netflix’de oldukça üzen bir gelişme var. Şirketin nasıl böyle bir saçmalığı sisteme getireceğini bilmiyoruz ama gerçekten neler olacağını çok merak ediyoruz. Kullanıcı deneyimine oldukça fazla değer veren ve hatta bunun için dizilerde ‘İntro atla’ gibi seçenekleri bulunan uygulamalar geliştiriyor. Buna rağmen ücretli üyeliklerde reklam vereceği haberi bütün kullanıcıları sinir küpü etti. Siz zaten reklam istemediğiniz için ücretli olarak üyelik alıyorsunuz ve birisi gelip paranızla aldığınız şeye yine reklam koymaya devam ediyor.

YENİ NETFLİX REKLAMLARI KULLANICILARI RAHATSIZ ETMEYECEKMİŞ

Netflix gerçekten iyice abarttı ve artık dizi bölümlerinin arasına reklam koyacak. Ayrıca yine Youtube’da olduğu gibi banner reklamların olacağı söyleniyor. Netflix konuyla alakalı olarak oldukça saçma bir şekilde reklamların kullanıcıları rahatsız etmeyeceğini söylüyor. Böyle bir şeyi biz ne gördük, ne de duyduk! Türkiye’de para oldukça değerlidir ve eğer böyle bir şey olursa Netflix Türkiye üyelikleri teker teker iptal edilmeye başlanacaktır. İstediği kadar orijinal dizi olabilir ama dünya üzerinde milyonlarca insanın bu duruma göz yumacağını sanmıyoruz. Daha fazla para kazanmak için insanları düşünmeyen herkesin kaybetmeye mahkum olduklarını düşünüyoruz.

DİZİ İZLEYENLERİ KABUS BEKLİYOR

Netflix Türkiye birçok yerde reklam yapmaya devam ediyor çünkü Türkiye’de çok fazla kullanıcısı var. Eğer sizde kullanıyorsanız içeride ne kadar orijinal ve güzel içerikler olduğunu görebilirsiniz. Bu amaçla dizilerin elbette bir bağımlılığı oluyor ki genelde Netflix platformunda yaşanmış hikayeler konu ediliyor. Dolayısıyla para verip üyelik alanların reklamlara katlanması gerekiyor.

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS CEVDET YILDIRIM `DAN…
Google Haberler