Müzisyen ve Sağlık Çalışanı olan ‘FATİH SÜRMELİ’ Yeni Çalışmaları İle Sevenleri İle Buluşuyor!

Diş teli fiyatı

Fatih sürmeli kimdir?

1998 yılının Kasım ayında Şanlıurfa’da dünyaya geldi Mehmet Fatih Sürmeli. 7 çocuklu ailenin 5.çocuğu oldu. Onu kardeşlerinden ayıran en büyük özelliği, babasından aldığı müzisyen genleriydi.

Nefesiyle hayat verdiği klarneti de, tellerinden dert dinlediği bağlamasını da babasından öğrenmiş. Genç yaşta yeteneği keşfedilen Mehmet Fatih Sürmeli enstrümanlarını sesiyle birleştirince 2 güzel parça çıkmış ortaya. İlki , Bu aşk beni öldürüyor isimli çıkış parçasının ardından Hoş geldin yârim adlı bestesiyle müzik piyasasında “Ben de Varım” demiş.

Genç şarkıcı yükselişini devam ettirmek istediği dönemde ortaya çıkan COVID 19 salgınını maalesef yorgun atlatmış. Aynı zamanda Hemşire olan Sürmeli, pandeminin yaşandığı yıllarda Yoğun bakımda çalışmış ve müzik işlerine biraz ara vermek zorunda kalmış. 3. Parçasını da hazırlamak istediğinde ise pandemiden dolayı mağdur olan müzisyenler kervanına maalesef o da katılmış.

Pandeminin de hayatımızdan yavaş yavaş çıkmasıyla birlikte kaldığı yerden devam etmek isteyen Mehmet Fatih Sürmeli, 3. Single’ı Elveda’yı da bu süreçte kendisi gibi görev yapan tüm sağlık çalışanlarına ithaf ediyor ve onlar için bir ücretsiz konser bile yapmak istiyor.

Pandeminin artık bitme aşamasına geldiği şu günlerde ise yeni bir single”la kaldığı yerden devam etmek istiyor genç şarkıcı.

Hem yaşanan kötü hatıraları Bir nebze olsun unutmak hem de meslektaşlarına vefa borcu olduğunu düşünerek “Elveda” adlı parçasını hazırlıyor.

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS İmplant Fiyatları
Google Haberler