MUHTAR MEHMET ŞAHİN: BİRECİK FIRAT POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİNE TEKERLEKLİ ENGELLİ SANDELYESİ TAKDİM ETTİ

Diş teli fiyatı

Türkiye `nin en genç Muhtarı Unvanına sahip Birecik Saha Mahallesi Muhtarı Mehmet ŞAHİN, Birecik Emniyet Müdürlüğü Birecik Fırat Polis Merkezi Amirliğine Tekerlekli Engelli sandalyesi Takdim etti.

Muhtar Şahin Bugün Birecik Fırat Polis Merkezi Amirliğine gelerek Komiser Mutlu Dursun ve Polis Memurlarını ziyaret ederek Tekerlekli Engelli Sandalyesini takdim etti.

Muhtar Şahin ise Usta Gazeteci Abdullah Yiğit `e, Birecik Emniyet Müdürlüğü Birecik Fırat Polis Merkezi Amirliğine Tekerlekli Engelli sandalyesi takdim etmesinden dolayı açıklama yaptı.

Birecik Saha Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahin, Birecik Emniyet Müdürlüğünün vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, ilçemizde huzur ve güven ortamını tesis etmek için yapılan çalışmaları takdir ile karşılanmaktadır. Muhtar Şahin , ilçemizde Emniyette işleri olan yaşlı ve engelli vatandaşlarımız için daha rahat güzel bir şekilde hizmet görebilmeleri için gönülden Tekerlekli Engelli Sandalyesini İlçe Emniyet müdürlüğümüzün Birecik Fırat Polis Merkezi Amirliğini ziyaret ederek teslim ettik.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Fatih Terim’den açıklamalar
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün