Maltepe Seçimlerinde Skandal Kavga – Son Dakika !

Son olarak sayımları 2 kuruldan devam eden Maltepe seçimleri , son olarak alınan kararla 12 kuruldan sayılmaya başlanmıştı. CHP ve MHP YSK temsilcilerinin başvurularıyla kurul sayısının arttırılmasıyla birlikte Maltepe seçim  sayımı hızlanmıştı.

AK Parti  milletvekilleri ve parti teşkilatlarının sayımının hızlanmasına karşın yaptıkları baskılar sonucu sayıma ara verildi. Maltepe seçim sayımı hakim kontrolünde devam ederken çıkan arbede yüzünden seçim sayımı durduruldu.

Polisin araya girmesiyle arbedenin  büyümesi engellenmeye çalışıldı. CHP ve AK parti milletvekillerinin arasına çevik kuvvet polisleri girdi.

Sayım ne zaman devam edecek ?

YSK’nın son dakika olarak verdiği karara göre sabah 08:00 gibi sayımların devam edeceğini öğrendik.

Son durum ne ?

Yarın sabah devam edilecek olan sayımlara 20 sandık kurulu ile devam edilecek ve sonuçların açıklanması hızlandırılacak. Maltepe’de 1089 sandık bulunuyor. Yaklaşık olarak 600 sandığın sayıldığı bildirildi ve aradaki farkın 13 bin 995 olduğu açıklandı.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
12 Nisan 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın