tipobet365 grandpashabet giriş betovis güvenilir bahis siteleri sahabet twitter superbetin pusulabet twitter hiltonbet hiltonbet twitter veslot giriş kalebet trwin giriş trwin betovis giriş

MacBook Pro için macOS Mojave Güncelemesi Yayınlandı

Ürünleri ile kolaylık ve kullanım estetiği seven kullanıcılar için vazgeçilmez olan Apple, akıllı telefonları ile pazar payının çoğuna hakim olduğu gibi Dizüstü bilgisayarları ve Tabletleri ilede bir çok kullanıcının tercihi. Windows kullanımından Mac kullanımına geçenler biraz farklılıklar yaşasalarda çok kısa bir dönem içerisinde arasındaki büyük kolaylık ve estetik farkı görüyorlar. Daha önceleri Apple laptop fiyatlarının çok pahalı olması nedeniyle bir çok orta seviye kullanım için bir çok diğer markayı tercih etmekteydi. Günümüz dolar ve diğer marka bilgisayarların özellikleri yüksek olarak sunulduğunda Macbooklardan bile daha yüksek fiyatlar çıkabiliyor.

Tabiki Apple ürünlerini gerçekten bu kadar sevilmesinin ve tercih edilmesinin iki nedeni var ilk olarak estetik görünümü, kasa yapısı ve tasarımları ile büyük bir kalite ürün olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. İkincisi ise tabiki işletim sistemi, İOS, MacOS yazılımları ile tamamen kendine özgü bir yol çizerek bütün donanım özellikleriyle uyumlu halde ürünler çıkarıyorlar. Öyleki 2011 ürünü Macbook ürünleri bile hâla çok sayıda kullanıcısı bulunuyor. Normal şartlarda Windows tabanlı bir bilgisayar için 4 5 ayda format gerekliliği ve virüs sıkıntıları doğuyor.

Macbook kullanıcıları son günlerde yeni bir güncelleme aldı, MacOS Mojave güncellemesi High Sierra işletim sistemi üzerine kolaylıkla kurabileceğiniz bu yeni sürüm adımları bütün mac adımları gibi çok kolay. Güncelleme bildirimi aldığınız zaman yükle butonuna bastığınız zaman aşağıda gördüğünüz ekran ile karşılacaksınız. Sürdür diyerek kuruluma ilk adımı atabilirsiniz.

Yeni sürüm için Apple sözleşmesini kabul ederek bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Aşağıdaki ekranda Kabul Et butonu ile bir sonraki kurulum ekranına geçin. Bu ekranda güncellemenin kurulacağı disk seçmenizi isteyecektir. İşletim sisteminizin kurulu olduğu diski seçip bir sonraki adıma geçin.

Bir kaç buton tıklaması ile MacOs Mojave güncelleme kurmuş oluyorsunuz. Bilgisayarı yeniden başlatın ve yaklaşık olarak 30 dakika sürecek olan güncelleme için bekleyin. Şarj bitmesine karşın bilgisayarınızı şarja takabilirsiniz. Güncelleme bittiğinde giriş ekranı ile karşılanacaksınız ve temel tasarım ayarları için bir kaç soru sonrasında MacOs Mojave sürümünü kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Niğde’de ortak irade…
Google Haberler