Kraliçe 7. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Gaye Deniz’e Her Şeyi İtiraf Edecek Mi?

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Kraliçe, 6. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Deniz, çiftliği tekrar ayağa kaldırmak için bir yatırımcı buluyor. Bu ortada da Ateş’e bir talih daha vermek istiyor. Gaye, bu sayede Ateş’e daha yakın olup onunla birlikte olmak istiyor. Ateş Gaye’den bir oğlu olduğunu öğrenince onu görüyor ve bu durumu Deniz’e anlatmak istiyor. Lakin, çiftlikte çıkan yangın bu itirafı engelliyor. Kraliçe 7. kısım fragmanı yayınlandı mı? Gaye Deniz’e, her şeyi itiraf edecek mi?

Gaye Deniz’e Her Şeyi İtiraf Edecek Mi?

Kraliçe dizisinin 7. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Dizinin yeni kısmında; Gaye, yeni yatırımcı olarak çiftliğe geliyor. Deniz’le konuşup anlaştıktan sonra kontrat imzalanıyor. Ateş, çiftliğe geldiğinde Gaye’yle karşılaşınca şok oluyor. Zeynep, Gaye’yi görünce onu nerede gördüğünü hatırlamaya çalışıyor. Fakat bir türlü hatırlayamıyor. Katiyen onu bir yerde gördüğünü biliyor.

KRALİÇE 6. KISIMDA NELER OLDU?

Deniz, Ateş’le ortalarında ne olursa olsun ona, kızı için bir baht daha vermek istiyor. Ateş ile Deniz, tekrar bir ortaya geliyor. Gaye ise, ortaya çıkıp daima Ateş’i arayıp onunla görüşmek istiyor. Bu iştirak işinden sonra Ateş Gaye’yle görüşüp buluşmak için sözleşiyor. Deniz, Ateş’in bir bayanla konuştuğunu anlıyor.

Ateş Deniz’e, iş toplantısına gittiğini söylüyor. Deniz ise, ona inanmayıp Ateş’i takip ediyor. Ateş’in sahiden iş toplantısına gittiğini görünce onu takip ettiğine pişman oluyor. Ateş, iş toplantısından sonra Gaye’yle buluşuyor ve ondan bir oğlu olduğunu öğrenip şok oluyor.

Gaye Ateş’i, her şeyi Deniz’e anlatmakla tehdit ediyor. Ateş onu sakinleştirip ona, bu durumu Deniz’e anlatacağına kelam veriyor. Akşam meskene gittiğinde bu mevzuyu Deniz’e anlatmak istiyor. Fakat çiftlikte çıkan yangın her bu itirafı engelliyor.

Ziya, çiftliğe yeni bir yatırımcı bulunduğunu öğrenince seraları yaktırıyor. Yangın çıktıktan sonra tüm fidanlar telef oluyor. Zeynep, bu yangını çıkaranın Ziya olduğunu anlayıp tüfeğini alıp onun kapısına dayanıyor. Ali ile Deniz, ona mahzur oluyor.

Gaye Ateş’i arayıp ona, Deniz’e bir oğlu olduğunu söyleyip söylemediğini soruyor. Oda anlatamadığını söyleyince Gaye ona, yapacaklarından korkmasını söylüyor. Ateş, koşarak meskene geliyor. O sırada Gaye Deniz’i arayıp meskenine gelmek istediğini söylüyor.

Tam Ateş konuta gelip Deniz’e, bir şey anlatması gerektiğini söylediğinde kapı çalıyor ve Gaye içeri giriyor. Gaye, daima birlikte konuşmalarının daha uygun olacağını söylüyor.

Kraliçe 6. Kısım 3. Fragmanı Yayında! Zeynep Kardeşlerine Kendisini Affettirmeye Çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Diş Beyazlatma Tedavisi…
Google Haberler