Kraliçe 5. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Ali Tehlikeli İşlere Girişiyor!

Kanal D’nin yeni beğenilen dizisi Kraliçe, 4. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Deniz Ateş’in, kendisini tekraren sefer öteki bayanlarla aldattığını öğreniyor. Bunu bilip kendisine söylemeyen Zeynep’e de hal alıyor. Şirketin tanıtım gecesinde Deniz, kameraların karşısına geçip, Ateş’le uygar bir biçimde boşanma kararı aldıklarını açıklıyor. Bunun üzerine Ateş, Deniz’in tüm hesaplarını bloke ediyor. Güç durumda olan Deniz, kredi için bankaya Ateş’in imzasını taklit ederek başvuruyor. Bunu öğrenen Ateş, Deniz’e bir teklifle gidiyor. Ali ise, tehlikeli işlere girişiyor.

Ali Tehlikeli İşlere Girişiyor!

Kraliçe dizisinin 5. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Dizinin yeni kısmında; Deniz, Ateş’in ailesinin yardımına koşmasından sonra ona karşı yumuşuyor. Bunu gören Zeynep, Ateş’i uyarıyor. Ona, diğer bayanlarında olduğunu Deniz öğrenirse daha çok üzüleceğini söylüyor. Deniz onların konuşmasını duyduktan sonra Ateş’in kendisini bir kere aldatmadığını, tekraren kere diğer bayanlarla aldattığını öğreniyor.

KRALİÇE 4. KISIMDA NELER OLDU?

O gece Deniz çabucak aile avukatlarını arayıp Ateş’e bir boşanma davası protokolü hazırlatıyor. Protokolde yalnızca kızının velayetini isteyen Deniz, Ateş’ten maddi bir istekte bulunmayacağını beyan ediyor. Sonraki gün şirketin tanıtımında bir ortaya gelen Ateş ile Deniz, kameraların karşısına geçiyor.

Önce ikili boşanmaları konusunda bir açıklama yapmıyor. Ancak Deniz, Ateş’le birlikte muhabirlerin karşısına çıkıp, kendilerinin boşanma kararı aldığını, çocukları olduğu için bu süreçte Ateş’le bir ortaya geleceklerini açıklıyor. Deniz’in bu açıklaması Ateş için de sürpriz oluyor.

Eve döndükten sonra Deniz, boşanma protokolünü Ateş’e uzatıyor ve ondan maddi bir beklentisi olmayacağını yalnızca çocuğunun velayetini istediğini söylüyor. Ateş ise, protokolü yırtıp atıyor. Sonraki gün Deniz’in tüm hesaplarına ve kredi kartlarına bloke koyduruyor.

Deniz, çiftliği tekrar ayağa kaldırmak için kolları sıvıyor. Orayı bir marka haline getirmeyi hedefliyor. Lakin, çiftliğe aldığı şeylerin parasını ödeyemeyince Ateş’in hesaplarına bloke koyduğunu anlıyor. Kendi şirketini bile Ateş’in üzerine yapan Deniz, beş parasız kalıyor. Devayı kredi çekmekte bulan Deniz, Ateş’i kefil gösterip onun imzasını taklit ediyor.

Ali, Yakup’un yanında çalışmaya başlıyor. Ziya Yakup’tan, Ali’den çiftliğe yasa dışı malları koyması için büyük para teklif etmesini istiyor. Ali, bunu duyunca kabul etmiyor. Narin, ortaya girip Ali’yi ikna ediyor. Ziya’dan da komitesini alıyor. Ali, malları ablalarından habersiz çiftliğe saklıyor.

Ateş Deniz’i arayıp onunla kıymetli bir şey konuşmak istediğini söylüyor. İkili buluşuyor ve Ateş Deniz’e, imzasını taklit ettiğini bildiğini, bu mevzuda onunla anlaşmak istediğini söylüyor. Ateş Deniz’e ne teklif edecek?

Kraliçe 4. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Sıkıntı Durumda Kalan Deniz Ateş’in Eline Düşüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Almanya `da yaptırılan…
Google Haberler