Kızılcık Şerbeti 24. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nursema Hayatının Karanlık Periyodunu Geride Bırakıyor!

SöShow Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti, 23. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ömer, gözaltına alınıyor. Kıvılcım, Ömer’in kendisinden uzaklaştığını anlıyor ve bu olayı aydınlatmak için okulda araştırma yapıyor. Gerçek hatalılar bulunuyor ve Ömer mahpustan çıkıyor. Lakin Ömer Kıvılcım’a, bir müddet görüşmek istemediğini söylüyor. Nilay, sahtekarların ağına düşüyor ve onlardan aldığı zehri Doğa’nın içeceğine koyup bebeklerini öldürmek istiyor. Kızılcık Şerbeti 24. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Nursema, hayatının en karanlık periyodunu geride bırakıyor ve boşanma haberiyle tekrar doğmuş üzere oluyor.

Nursema Hayatının Karanlık Devrini Geride Bırakıyor!

Kızılcık Şerbeti 24. kısım 1. fragmanında; Tabiat Nilay’ın verdiği zehirli içeceği içiyor mu? Nilay, yaptığı şey için büyük pişmanlık duyuyor. Umut, Nursema’yı görmek için kurye kılığında onun konutuna gidiyor. Abdullah kızına, artık boşandığının muştusunu veriyor. Nursema, bu müjdeli haberi Doğa’yla paylaşıyor. Ömer ile Kıvılcım’ın münasebeti bitme noktasına geliyor. Tabiat ile Fatih tartışıyor. Fatih ise, Aylinl’in konutta kahve içme teklifini kabul ediyor. Doğa’nın içine bir kurt düşüyor ve Fatih’i aramaya çıkıyor.

İşte Kızılcık Şerbeti 24. kısım 1. fragmanı…

KIZILCIK ŞERBETİ 23. KISIMDA NELER OLDU?

Ömer, hayli ismi bir kabahati oğlunu kurtarmak için üstleniyor ve sorguya çekiliyor. O geceyi nezarette geçireceğini öğrenen Kıvılcım, sabaha kadar karakolda Ömer’i görmek için bekliyor. Onun kendisine hala kızgın olduğunu gördükten sonra okulda geniş bir araştırma yapıp gerçek hatalılara ulaşıyor.

Gerçek hatalıların bulunmasıyla Ömer özgür kalıyor. Lakin Kıvılcım’la ortasına bir uzaklık koyuyor. Alev’in saatini gören annesi ona o saati nereden aldığını soruyor. Oda, bir müşterisinin armağan ettiğini ancak çakma olduğunu söylüyor. Sönmez hanım arkadaşlarıyla buluşacağı yemeğe o saati takıp gitmek istiyor. Yemekte, arkadaşlarından o saatin çakma olmadığını öğreniyor.

Sönmez çabucak saati götürüp gerçek olup olmadığını araştırıyor. Geçersiz olmadığını öğrenince Alev’le konuşmaya gidiyor. Alev, Abdullah beyefendiden bu hususta yardım istiyor. Oda, meskene birini gönderip Sönmez hanımın Alev’in müşterileri tarafından armağan edildiğine inanmasını sağlıyor.

Ömer, Kayhan’ın Leman’dan genel vekaletname aldığını ve onunla evlenmek üzere olduğunu öğrenip çabucak onunla görüşmek istiyor. Kayhan Ömer’e, Tunahan’ın onun oğlu olmadığını bildiğini söyleyip onu tehdit ediyor. Bu tehdidin karşılığında ondan otel ve ailenin gözünden düştüğü prestijini tekrar kazanmasını sağlamasını istiyor.

Nilay, dolandırıcıların eline düşüyor. Bayan Nilay’a verdiği zehri Doğa’nın içeceğine koyup o bebeklerden kurtulmasını, bunu yaptıktan sonra istediği tüm dileklerin kabul olacağını söylüyor. Oda, o zehri alıp Doğa’nın içeceğine koyup ona ikram ediyor.

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yayın Yasağı Kalktı! Dizi 23. Kısmıyla Ne Vakit Ekrana Gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS ​Zamdan daha az…
Google Haberler