Kızılcık Şerbeti 23. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ömer Kıvılcım’la Bir Mühlet Görüşmek İstemiyor!

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti, 23. yeni kısmıyla 14 nisan cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ömer, gözaltına alınır. Kıvılcım, büyük bir ıstırap içine girer. Fatih, amcasının Kıvılcım yüzünden mahpusta olduğunu öğrenince Doğa’yla ortalarında tartışma yaşanır. Tüm bunlar olurken Kayhan, Leman’dan Metahan’ın onun ölen kocasının oğlu olduğunu öğrenir. Ömer’in karşısına çıkan Kayhan ona, Metehan’ın onun oğlu olmadığını bildiğini söyler. Kızılcık Şerbeti 23. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Ömer Kıvılcım’a, onunla bir mühlet görüşmek istemediğini söylüyor.

Ömer Kıvılcım’la Bir Mühlet Görüşmek İstemiyor!

Kızılcık Şerbeti 23. kısım 2. fragmanında; Kıvılcım, yaptığı şeyle hem Ömer’i hem de Metehan’ın itimadını kaybetmekten korkuyor. Düşündüğü üzere de oluyor. Ömer Kıvılcım’a, onunla bir mühlet görüşmek istemediğini söylüyor. Nursema, Umut’un görüşme teklifini kabul etmiyor. Öte yandan Pembe, Abdullah’ın o hediyeyi kime götürdüğünü öğrenmeye çalışıyor. Fatih, Doğa’yı aldatıyor mu?

İşte Kızılcık Şerbeti 23. kısım 2. fragmanı…

KIZILCIK ŞERBETİ 22. KISIM ÖZETİ!

Nursema’nın şartını kabul ederek onu konuta dönmeye ikna eden Abdullah, Nursema’nın kararından vazgeçmesiyle bir nebze rahatlar. Lakin, Alev’e olan hislerini kızıyla açıkça konuşmak zorunda kaldığı için çok rahatsız olur. Tabiat, staj yerini değiştirir. Bunu öğrenen Fatih, karısının gönlünü almak için ona bir otomobil almak ister.

Kendini çok akıllı sanan Nilay, dolandırıcıların tuzağına düşer. O dolandırıcı bayanı meskene getirir. Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın açılışı iki aileyi bir kere daha bir ortaya getirir. Abdullah, iki tane armağan alır. Doğa’ya bir gerdanlık alıp kızına sıkıntı durumunda yardım ettiği için ona armağan eder.

İkinci hediyeyi ise Alev’e verip ona teşekkür eder. Abdullah Alev’e, yaptığının yanlış olduğunu o mevzuları artık bir daha açılmamak üzere kapattığını söyler. Bu ortada Pembe, Abdullah’ın iki ikram aldığını, ikinci hediyeyi kime verdiğini merak etmeye başlar.

Çimen’in bilgisayarında gördüğü uygunsuz imgelerle ilgili harekete geçen Kıvılcım, Metehan ve Çimen’e bir ziyan gelmeden mevzuyu halletmek ister. Bu durumu şuraya götürür. Ömer’e durumu anlattığında iş işten geçmiş olur. Heyetteki bir öğretmek Metehan’ı polise şikayet eder.

Kayhan, elinde çiçeklerle Leman’ın konutuna sarfiyat. Leman, Kayhan’ın evlenme teklifini kabul eder. Kayhan, bu evlilik süreçlerini yapmak için Leman’dan genel bir vekaletname ister. Ömer ile Kıvılcım, birlikte okula döner. Polislerin Metehan’ı götürdüklerini gören Ömer, ne yapacağını bilemez. Oğlunu kurtarmak için polislere o imgelerin kendisine ilişkin olduğunu söyler.

Kızılcık Şerbeti 23. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kayhan Metehan’ın Ömer’in Oğlu Olmadığını Öğreniyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Oğuzhan Uğur’un mevzu…
Google Haberler