tipobet365 grandpashabet giriş betovis güvenilir bahis siteleri sahabet twitter superbetin pusulabet twitter hiltonbet hiltonbet twitter veslot giriş kalebet trwin giriş trwin betovis giriş

Kadir Sayak ailelerin fenomeni oldu

Ailelere hitap ederek sosyal medya fenomenliğinde farklılık yaratan Kadir Sayak’ın paylaşımları rekor kırmaya devam ediyor.  Kadir Sayak paylaşımlarında kendi aile fertleri ile beraber hazırladığı videolar ile adeta aile boyu fenomenlik yaparken paylaşımlarına daha çok aileler ve çocuklar tarafından ilgi görüyor. Paylaşımlarında aile fertlerini kullanmasından dolayı takipçilerinden büyük bir takdir gören Kadir Sayak ayrıca paylaşımlarında unutulmaz.

Yeşilçam replikleri ile de herkese hitap ediyor.

Kadir SayakKonu hakkında kısa bir açıklama yapan Kadir Sayak “ Amacım asla herkes yaptıklarımı beğensin veya fenomen olayım diye bir düşünce yoktu. Ailelere hitap etmek, onların çocukları ile beraber izleyebilecekleri bir şeyler yapmak ve bunu duymak zaten beni yeterince mutlu ediyor. Yeşilçam repliklerinde de asla argo ve küfür içeren repliklere yer vermedim. İnsanları argosuz ve küfürsüz güldürebilirseniz gerçekten güldürmüş sayılırsınız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS Ticaret Bakanlığından 81…
Google Haberler