İnstagram Şifre Kırma

Bir çoğumuzun ihtiyacı olan Instagram şifre kırma yöntemleri oldukça aranan ama çözüm bulunamayan bir sorun gibi görünüyor. Burada önemli olan hangi sorundan dolayı Instagram şifrenizi geri almak veya kırmak istiyor olmanızdır.

İnstagram Şifre Kırma Sorunları

Instagram gibi sosyal medya mecralarının bazı güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bunun sebepleri kullanıcıların daha rahat etmesi ve kullandığı programdan zevk alması ve rahatsız edilmemesi olabilir. Eğer bir kullanıcıya çok fazla istek ve mesaj gönderiyorsanız eğer sizin hesabınız spam yemiş olabilir. Bunun sonucunda hesabınıza giremiyor olabilirsiniz bunun sonucunda hesabınız çalındığı yada şifrenizin kırıldığını düşünebilirsiniz. Sonrasında ise instagram şifre kırma gibi makaleleri okuyarak yada şifre kırma programları kullanmaya çalışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hesabınızın kilitlendiğini gösteren ekrandaki size verilen bilgileri okumanızdır. Hemen şifrenizin çalındığı izlenimine girmemeniz gerekir. Bir diğer sorun ise hesabınıza farklı cihazlardan ve lokasyonlardan girmek olabilir. Bu durumda Instagram sizin hesabınızı koruma altına  alma adına bazı güvenlik adımlarına başvurabilir. Bu güvenlik adımlarını göz ardı etmeniz hesabınızın kapatılmasına kadar gidebilir.

Instagram Şifre Sorunları – Detaylı Anlatım

Instagram hesabınıza giriş yaparken çoğumuz şifrelerimizi kaydederiz ve sonrasında sürekli olarak şifre girmek zorunda kalmayız. Sonrasında hesaplarınız ile ilgili bir sorun yaşayıp şifrenizi girmeniz gerektiğinde şifrenizi unuttuysanız asıl sorun burada başlıyor. Genelde şifremi unuttum butonuna  tıklayıp sorunlarınızı çözebilirsiniz. Eğer bu yöntemi deneyip yinede sonuca ulaşamadıysanız eğer instagram şifre kırma gibi yollara hemen başvurmayın. Hesabınızı açarken sizlerden bazı bilgileriniz istenebilir bu verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu tekrardan teyit ettirerek hesabınıza ulaşabilirsiniz. Kimi zaman hesaplarınız güvenliği sağlamak adına sizlerden telefon numarası istenebilir eğer hala aynı telefon numarasını kullanıyorsanız eğer sizlere gelecek olan kod ile tekrardan hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

instagram Şifre Kırıcı Programlar

Tüm bu yolları deneyip hala bir sonuç alamadıysanız eğer bir sonraki adım olarak Instagram şifre kırma gibi yollara başvurabiliyorsunuz ama bu tamamen sizin hesabınızın güvenliğini dahada tehlikeye atacak bir soruna yol açabilir. Çünkü hesabınızı geri almaya çalışırken kötü amaçlı kişilerin eline hesabınızın kontrolü geçebilir. Şifre kırıcı programlar olarak İnternet ortamında dolaşılan programlar hatta ücretli olarak satılan uygulamalara kesinlikle itibar etmeyiniz. Çünkü Instagram gibi sosyal medya uygulamalarının şifreleri sizin İnternet ortamında ulaşabileceğiniz hiçbir program ile kırılamaz.

Instagram Hesap Güvenliği

Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında bulunan hesaplarınızda herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız eğer bu programların sizlere sunduğu kullanıcı sözleşmesindeki güvenlik yönergelerini okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü burada hesabınızın hangi nedenlerle kapatılacağı veya spam ( yani diğer kullanıcıları rahatsız etmeniz durumunda hesabınıza koyulacak güvenlik önlemi ) gibi sorunlarla karşılaşmamanız için her şey  yazmaktadır.

 

İlginizi Çekebilir: Wifi şifre kırma hakkında herşey!.

5 Yorum

  1. Arkadasim benim instagram sifrem calindi lutfen bana yardim edin

  2. instagram hesabımı çaldılar lütfen yardımcı olurmusunuz ** numaradan bana ulaşıp yardımcı olursanız çok sevinirim

  3. instagram şifre kırma makalesi oldukça başarılı olmuş Aktuel10 yazarlarını kutluyorum mobil facebook ve diğer sosyal medya sitelerinin makalesi yazarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS | Urfa Haber | Başkan Altay: “Dualarımız…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün