HALİLİYE BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE YOĞUN MESAİ HARCIYOR

Diş teli fiyatı

HALİLİYE BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE YOĞUN MESAİ HARCIYOR

Haliliye Belediyesi, kent genelinde etkisini gösteren kar yağışıyla birlikte tüm personelleriyle sahada mücadelesini sürdürüyor. Gece saatlerinde tuzlama çalışmasını yürüten ekipler, kar küreme ve kaldırım temizleme ile mağduriyetlerin önüne geçiyor.

Bir 3 kişi, açık hava ve yazı görseli olabilir
Şanlıurfa’da yeniden etkili olan kar yağışıyla birlikte Haliliye Belediyesi tüm birimleriyle çalışmalara başladı.
Karla mücadele çalışmalarına gece saatlerinde tuzlama ile başlayan ekipler, vatandaşların olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için çalışmalarını yoğunlaştırdı. Kar küreme, greyder, kepçe, traktör ve kamyondan oluşan ekipmanlarıyla Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, tüm personelleriyle sahada yer aldı.

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve yazı görseli olabilir
KOORDİNELİ ÇALIŞMAYLA OLUMSUZLUKLAR EN AZA İNDİRİLİYOR
Müdürlüklerin koordineli çalışmasıyla kar küreme işlemlerini sürdüren ekipler, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için yoğun mesai harcıyor. Olumsuz hava koşullarından yoğun olarak etkilenen yayaların yaşayacağı olumsuzlukları en aza indiren ekipler, kaymalar ve donmaların önüne geçmek için kaldırım ve merdivenleri kardan arındırıyor.

Bir yol, kar ve yazı görseli olabilir
İLETİŞİM MERKEZİ ÇÖZÜMÜN ADRESİ OLUYOR
Haliliye Belediyesi İletişim Merkezi ise ilçede yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek adına yoğun mesai harcıyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile olumsuzlukların önüne geçilmesi adına vatandaşların “444 22 63” numaralı İletişim Merkezi ile irtibat sağlayabileceğini ifade etti.

 

İmplant Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| SSD VDS “MECLİSİMİZ, 101 BİRLEŞİMDE…
Google Haberler

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün