Hadi İpucu Sorusu Cevabı 15 Mart 2019

Hadi bugün 20.30’da yapılacak yarışmasının ipucunu yayınladı. 15 Mart 2019 Hadi ipucu  Laures dünya spor ödüllerini kazanan yarışmacısı ile ilgili 2000 yılından bu yana dağıtılan spor dünyasının en saygın ödüllerinden sayılıyor.

Hadi 15 Mart 2019 İpucu

Hadi ipucu 15 Mart 2019 yayınlandı. Cevabı ise Sırp Tenisci Novak Djokovic olacak. Novak Djokoviç kimdir ? Hadi 15 Mart ipucu cevabı olan tenisçi Novak Djokovic, 22 Mayıs 1987 tarihinde, dönemin Yugoslavya devletinin, Belgrad şehrinde dünyaya gelmiştir. Yugoslavya’da doğan Novak Djokovic, 2003 ile 2006 yılları arasında Yugoslavya yerine, Sırbistan Karadağ adına yarışmıştır.

 

Son zamanların oldukça fazla ses getiren para ödüllü yarışması Hadi her gün yaptığı yarışmalar ile binlerce liralık hediyeler dağıtıyor. Yarışmacıların gün içinde belirli saatlerde açılan yarışmalara katılarak Hadi ödüllü bilgi yarışması  karşısında ter döküyor. İsteyen herkesin katılabildiği Hadi yarışması internet üzerinden interaktif bir şekilde gerçekleşiyor. Karşınıza çıkacak sorulara doğru cevap verdiğiniz takdirde bir sonraki soruya ilerleyebildiğiniz yarışmada son soruyu bilenler arasında büyük ödül pay ediliyor.

Hadi ipucu 15 mart 2019  gibi bir çok yardımı bulunan yarışmada sizlere her gün belirli saatlerde gelecek yarışma için Hadi ipucu veriliyor. Bu ipucu sayesinde sizlerde yarışmada kolaylıkla ilerleyebiliyorsunuz. Oyunun sizlere verdiği yarışma ve görevlerle oyundan jokerler kazanabiliyorsunuz. Bu jokerleri son soru hariç bütün sorularda kullanabiliyorsunuz.

Hadi Joker  kazanmak için birden çok yol bulunuyor. Çeşitli joker kodları veya arkadaşınızı Hadiye davet ederek yepyeni jokerler kazanabilirsiniz. Günlük Hadi ipucu konusunda sizlere yardımcı oluyor çeşitli sayfalar aracılığıyla paylaşım yapabiliyor. Hadi soruları YouTube , İnstagram gibi sosyal mecralardan paylaşılıyor. Hadi ipucu cevabı 15 Mart 2019 günlük olarak Instagram üzerinden belirli saatlerde yayınlanıyor. Sizlerde arkadaşlarınızla eşinizle çocuklarınızla katılabileceğiniz bu yarışmada büyük ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Günlük olarak takip edebileceğiniz Hadi uygulaması üzerinden  Hadi ipucu , Hadi joker gibi hediyeleri kovalayarak yarışmada bir adım öne geçebilirsiniz.

Hadi İpucu

Son zamanların en gözde uygulaması Hadi büyük ödüller eşliğinde hem para kazanıp hem de eğlenmenizi amaçlıyor. Türkiye’nin en çok ödül dağıtan yarışması Hadi kazandığınız ödülleri hesabınıza yatırıyor. Oldukça keyifli olan bu yarışmada sizlerde size sorulan sorulara doğru yanıtlar vererek büyük ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
14 Mart 2019

Osman Furkan Kaya
Osman Furkan Kaya
Başka bir dilde yazıcam en başından şarkımı kanla! Hangi dilde kafiyeliyse başkaldırı ve kavga. Vatanperverlik denen yasal mermilermiş ala... Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala!

Bir cevap yazın